Úvod » Novinky a publikace » Aktuality z KŠB

Aktuality z KŠB  rss

Záznamů celkem: 383 / Zobrazeno: 61–80
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Změny na pozicích partnerů a counselů v KŠB

Aktuality z KŠB   21. 1. 2019 Link

Novým partnerem KŠB se k 1. lednu 2019 stal Drahomír Tomašuk. Ke stejnému dni byl do pozice counsela jmenován Martin Kubík. Oba působí v KŠB mnoho let a jejich přesun do vyšší pozice je oceněním jejich přínosu pro naši advokátní kancelář.

KŠB úspěšně zastupovala společnost Asiana

Aktuality z KŠB   9. 1. 2019 Link

Litigační tým KŠB v čele s Pavlem Dejlem dosáhl úspěchu před Krajským soudem v Brně. Firma Student Agency má podle jeho nepravomocného rozhodnutí zaplatit společnosti Asiana 11,7 milionu korun spolu s úrokem z prodlení za škodu způsobenou protiprávním vytlačením Asiany v letech 2007 a 2008 z trhu autobusové dopravy na trase mezi Prahou a Brnem a zpět.

Sedmý ročník Contract Competition za námi!

Aktuality z KŠB   17. 12. 2018 Link

ELSA, největší nezávislá asociace studentů práv na světě, a advokátní kancelář KŠB uspořádaly již sedmý ročník studentské soutěže Contract Competition.

Advokátní kancelář KŠB posílí Simona Hornochová

Aktuality z KŠB   3. 12. 2018 Link

Řady odborníků advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje k dnešnímu dni daňová poradkyně Simona Hornochová.

KŠB poskytla poradenství při prodeji komplexu Forum Karlín

Aktuality z KŠB   28. 11. 2018 Link

KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji skupiny nemovitostí v pražském Karlíně realitnímu fondu Amundi Czech Republic. Srdcem komplexu je multifunkční prostor Forum Karlín určený pro pořádání hudebních, společenských a odborných akcí.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve společnosti

Aktuality z KŠB   26. 11. 2018 Link

V posledních týdnech KŠB uspořádala nebo se zúčastnila několika společenských akcí.

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   23. 11. 2018 Link

18. listopadu se v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě uskutečnil 24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové. Benefiční koncerty ve prospěch Výboru dobré vůle organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík již od roku 1995.

KŠB opětovně zařazena do prestižního žebříčku IFLR1000

Aktuality z KŠB   21. 11. 2018 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti IFLR1000 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována ve všech hodnocených oblastech, tj. bankovnictví a finance, kapitálové trhy, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence a také project development.

Úřad pro hospodářskou soutěž schválil převzetí činností skupiny PepsiCo společností Karlovarské minerální vody

Aktuality z KŠB   7. 11. 2018 Link

KŠB poskytla svému dlouholetému klientovi, společnosti Karlovarské minerální vody, právní poradenství při koupi aktiv a převzetí činnosti skupiny PepsiCo na českém, slovenském a maďarském trhu.

Profesor Jan Dědič pro Lidové noviny na téma novely zákona o obchodních korporacích

Aktuality z KŠB   17. 9. 2018 Link

V Lidových novinách vyšel rozhovor s partnerem KŠB, profesorem Janem Dědičem, jedním z předních tuzemských odborníků na obchodní právo.

Contract Competition 2020

Aktuality z KŠB   16. 9. 2018 Link

Soutěž CONTRACT COMPETITION Vám nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. (KŠB), přední advokátní kanceláře působící na území České republiky.

Contract Competition 2018

Aktuality z KŠB   16. 9. 2018 Link

Soutěž CONTRACT COMPETITION Vám nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. (KŠB), přední advokátní kanceláře působící na území České republiky.

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   10. 9. 2018 Link

Benefiční koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 od 19.00 hod. v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze

KŠB poskytovala poradenství ŠKODA AUTO DigiLab v rámci projektu CareDriver

Aktuality z KŠB   3. 8. 2018 Link

Po úspěšné asistenci při převodu projektu HoppyGo na ŠKODA AUTO DigiLab, KŠB poskytla a i nadále poskytuje komplexní právní poradenství v rámci projektu CareDriver.

Novinky z energetického týmu KŠB

Aktuality z KŠB   24. 7. 2018 Link

KŠB úspěšně zastupovala společnosti CARTHAMUS a.s. v rámci správního řízení o povolení provozu biomasové teplárny CARTHAMUS a.s. situované v Českém Krumlově – Domoradicích/Přísečné.

KŠB zvítězila v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters

Aktuality z KŠB   14. 6. 2018 Link

KŠB obdržela prestižní cenu v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters. KŠB do soutěže za Českou republiku nominovala transakci spočívající v převodu 100% podílu ve společnostech AGROFERT, a.s. a SynBiol, a.s. do dvou soukromých fondů. Právní poradenství při této transakci zajišťovali partner KŠB Petr Kasík, counsel Vlastimil Pihera a advokáti Martin Kubík a Jakub Porod.

KŠB podpořila sedmý ročník ocenění Podnikový právník

Aktuality z KŠB   17. 5. 2018 Link

KŠB se stala jedním ze sponzorů akce Podnikový právník 2018. Vyhlášení sedmého ročníku ocenění Podnikový právník roku, které pořádá Unie podnikových právníků ve spolupráci s vydavatelstvím Economia a měsíčníkem Právní rádce, proběhlo v pražském kostele Sacre Coeur.

KŠB poskytovala poradenství při emisi dluhopisů společnosti ENERGO-PRO

Aktuality z KŠB   14. 5. 2018 Link

KŠB poskytovala právní poradenství podle českého práva společnosti ENERGO-PRO a.s. při emisi firemních dluhopisů v objemu 250.000.000 EUR s pevným výnosem 4,50 % se splatností v roce 2024.

KŠB znovu zařazena do prestižního žebříčku Legal 500

Aktuality z KŠB   20. 4. 2018 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti Legal 500 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována hned v osmi oblastech.

Kocián Šolc Balaštík poskytla poradenství agentuře European Global Navigation Satellite Systems GSA

Aktuality z KŠB   26. 3. 2018 Link

Evropskou agenturu pro globální navigační družicové systémy (GSA) v Praze založila Evropská unie za účelem realizace satelitních programů GALILEO a EGNOS. GALILEO je satelitní navigační systém, který bude na oběžné dráze dokončen do roku 2020 a jehož účelem bude zajišťovat a poskytovat přesnější informace o poloze, což bude mít významný přínos pro řadu evropských služeb a uživatelů. EGNOS je evropský regionální augmentační satelitní systém (SBAS), který se používá ke zlepšení výkonnosti globálních družicových navigačních systémů (GNSS), jako jsou GPS a Galileo.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×