Úvod » Novinky a publikace » Aktuality z KŠB

Aktuality z KŠB  rss

Záznamů celkem: 396 / Zobrazeno: 41–60
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

KŠB asistovala skupině Škoda Transportation při akvizici EKOVA ELECTRIC

Aktuality z KŠB   23. 7. 2020 Link

Tým KŠB (partner Petr Kasík a advokát Jakub Porod) asistoval skupině Škoda Transportation při akvizici stoprocentního podílu v ostravské společnosti EKOVA ELECTRIC zabývající se výrobou, modernizací a údržbou tramvají, trolejbusů a elektrických autobusů

KŠB asistovala svému dlouholetému klientovi, společnosti Solitea, při fúzi desítek firem

Aktuality z KŠB   30. 6. 2020 Link

Holding Solitea vyvíjející podnikové, účetní a personální systémy s více než 260 tisíci zákazníky v 15 zemích sjednotí s účinností od 1. července tři desítky firem z České a Slovenské republiky do dvou národních společností. Účelem fúze je mimo jiné zefektivnění a zjednodušení komunikace a administrativy.

Vlastimil Pihera zvolen do Etického výboru AKAT

Aktuality z KŠB   29. 6. 2020 Link

Vlastimil Pihera, partner KŠB, byl zvolen do Etického výboru Asociace pro kapitálový trh ČR (AKAT).

Asistence KŠB při akvizici podílu v Revolgy Business Solutions

Aktuality z KŠB   26. 6. 2020 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokáta Jána Béreše zastupoval investiční společnost Sandberg Capital při akvizici 35% podílu v Revolgy Business Solutions, společnosti poskytující služby digitální transformace prostřednictvím cloudové infrastruktury a nástrojů on-line komunikace, mezi jejíž klienty patří například Avast, Česká spořitelna, Kofola či Fincentrum.

Poradenství KŠB skupině ARETE ohledně refinancování

Aktuality z KŠB   8. 6. 2020 Link

KŠB zastupovala investiční a nemovitostní skupinu ARETE při přípravě smluvní dokumentace týkající se (re)financování portfolia jejího podfondu CEE II ve výši 80 mil. EUR.

Asistence KŠB při akvizici hostingové divize Axfone LLC

Aktuality z KŠB   5. 6. 2020 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokátky Jany Guričové zastupoval přední českou hostingovou společnost IGNUM patřící do slovenské skupiny WY Group (Sandberg Capital) při akvizici hostingové divize od společnosti Axfone LLC, vývojářské a telekomunikační společnosti s pobočkami v Evropě, USA a Asii.

KŠB dosáhla úspěchu při zastupování Národního divadla před Nejvyšším soudem

Aktuality z KŠB   5. 6. 2020 Link

KŠB dosáhla úspěchu při zastupování Národního divadla před Nejvyšším soudem v řízení o zaplacení nájemného, když Nejvyšší soud potvrdil argumentaci prezentovanou KŠB a zamítl dovolání, čímž potvrdil předcházející rozhodnutí nižších soudů vydané ve prospěch klienta.

KŠB znovu zařazena do prestižního žebříčku Legal 500

Aktuality z KŠB   30. 4. 2020 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti Legal 500 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována hned v deseti následujících oblastech:

KŠB opět boduje v aktuální ročence Chambers Europe

Aktuality z KŠB   18. 3. 2020 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners opět doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2020“ advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík.

Kocián Šolc Balaštík poskytovala právní poradenství společnosti Boels ohledně českých aspektů akvizice společnosti Cramo prostřednictvím veřejné nabídky v hodnotě více než 1 miliardy euro

Aktuality z KŠB   10. 3. 2020 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík poskytovala právní poradenství společnosti Boels Topholding BV (Boels) ohledně českých aspektů termínovaného úvěru a revolvingového úvěrového rámce pro společnost Boels v hodnotě přes 1 miliardu EUR poskytnutého syndikátem bank složeným z Credit Suisse International, ING Bank NV, ABN AMRO Bank NV, Coöperatieve Rabobank UA a BNP Paribas Fortis NV / SA jako pověřenými hlavními aranžéry, bookrunnery a upisovateli.

Asistence KŠB při akvizici společnosti Stable.cz

Aktuality z KŠB   9. 3. 2020 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokáta Jána Béreše zastupoval přední českou hostingovou společnost IGNUM patřící do slovenské skupiny WY Group (Sandberg Capital) při akvizici Stable.cz s.r.o., české společnosti působící již 9 let na poli webhostingu a serverových služeb.

KŠB asistovala holdingu Solitea při akvizici AXIOM PROVIS

Aktuality z KŠB   2. 3. 2020 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokátky Jany Guričové zastupoval holding Solitea při akvizici 100% podílu ve společnosti AXIOM PROVIS Int., s r.o. zaměřující se na dodávky podnikových systémů se specializací na oblasti automotive a finanční služby a významného implementačního partnera společnosti Microsoft Dynamics.

KŠB byla nominována na cenu Deal of the Year 2019

Aktuality z KŠB   24. 2. 2020 Link

Právní poradenství KŠB skupině Karlovarské minerální vody (KMV) je jedním ze tří nominovaných na prestižní ocenění „Deal of the Year 2019“ magazínu CEE Legal Matters.

KŠB zabodovala v aktuální ročence Chambers Global 2020

Aktuality z KŠB   18. 2. 2020 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners opět doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Global 2020“ advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík.

KŠB poskytovala právní služby Nadaci Experientia

Aktuality z KŠB   29. 1. 2020 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Vlastimila Pihery poskytl právní služby Nadaci Experientia v souvislosti s transformací a profesionalizací nadace.

Jan Lasák a Vlastimil Pihera novými partnery KŠB

Aktuality z KŠB   7. 1. 2020 Link

Novými partnery KŠB se k 1. lednu 2020 stali dosavadní counselové Jan Lasák a Vlastimil Pihera.

Ocenění Jana Dědiče a Vlastimila Pihery za přínos české legislativě

Aktuality z KŠB   17. 12. 2019 Link

Partner KŠB profesor Jan Dědič a counsel KŠB Vlastimil Pihera byli 11. prosince mezi osobnostmi oceněnými za přínos české legislativě u příležitosti 50. výročí vzniku Legislativní rady vlády ČR, poradního orgánu vlády pro legislativní činnost.

KŠB asistovala holdingu Solitea při akvizici Clever Decision

Aktuality z KŠB   10. 12. 2019 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka zastupoval holding Solitea při akvizici 100% podílu ve společnosti Clever Decision, spol. s r.o., významného dodavatele BI řešení a datových skladů v České a Slovenské republice.

Asistence KŠB při akvizici společnosti IGNUM

Aktuality z KŠB   21. 11. 2019 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka zastupoval společnost WY Group patřící do skupiny Sandberg Capital při akvizici IGNUM, s.r.o, významné české společnosti působící již 19 let na poli webhostingu a domén.

Dagmar Dubecká a Simona Hornochová mezi Významnými právničkami roku 2019

Aktuality z KŠB   18. 11. 2019 Link

Řídící partnerka Dagmar Dubecká a daňová poradkyně Simona Hornochová se umístily v žebříčku Významné právničky Česka dle magazínu Právní rádce.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×