Úvod » Novinky a publikace » Aktuality z KŠB

Aktuality z KŠB  rss

Záznamů celkem: 383 / Zobrazeno: 81–100
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

V letošním vydání prestižní ročenky Chambers Europe 2018 se opět umístila i KŠB

Aktuality z KŠB   21. 3. 2018 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2018“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned devíti oblastech.

KŠB letos opět nominována na ocenění Law Firm of the Year v rámci Chambers Europe Awards 2018

Aktuality z KŠB   2. 3. 2018 Link

Advokátní kancelář KŠB je letos znovu nominována na  ocenění Chambers Europe Awards 2018, a to v kategorii nejlepší advokátní kancelář v České republice. Prestižní ocenění dlouhodobě uděluje renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík posílí Martin Štefko

Aktuality z KŠB   1. 3. 2018 Link

Řady odborníků advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje k dnešnímu dni Martin Štefko, který se specializuje na oblast pracovního práva. Nabídne například expertízu při řešení ochrany osobních údajů, jež je nyní pro mnoho firem aktuální kvůli legislativnímu nařízení GDPR závaznému pro celou EU od 25. května 2018.

KŠB poskytovala poradenství svému klientovi při investici do car-sharingové aplikace

Aktuality z KŠB   23. 2. 2018 Link

KŠB poskytovala komplexní právní poradenství společnosti ŠKODA AUTO DigiLab při její investici do projektu HoppyGo, aplikace vyvíjené CreativeDock, která propojuje vlastníky aut a řidiče, kteří si chtějí auto pronajmout (tzv. car-sharing).

KŠB asistovala společnosti Karlovarské minerální vody při akvizici PepsiCo v ČR, na Slovensku a Maďarsku

Aktuality z KŠB   21. 2. 2018 Link

Jeden z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů ve střední Evropě, skupina Karlovarské minerální vody, uzavřela smlouvu ohledně koupě aktiv a převzetí činností skupiny PepsiCo na českém, slovenském a maďarském trhu.

Martin Šolc zařazen rankingovou společností Legal500 do síně slávy

Aktuality z KŠB   19. 2. 2018 Link

V lednu 2018 vyhlásila prestižní rankingová společnost Legal500 jména nově oceněných, kteří se dostali do Síně slávy. Mezi vítězi byl i Martin Šolc, partner KŠB a prezident IBA.

Partner kanceláře Martin Šolc pro The Times

Aktuality z KŠB   15. 2. 2018 Link

V minulém týdnu vyšla v The Times příloha Legal Innovation 2018 v rámci které publikoval názorový sloupek partner KŠB a prezident IBA, Martin Šolc.

V úterý vyšla do prodeje hra Kingdom Come: Deliverance, na jejímž vzniku se podílela i KŠB

Aktuality z KŠB   13. 2. 2018 Link

…a tím máme samozřejmě na mysli z právního hlediska. KŠB spolupracovala s českým studiem Warhorse, kdy v rámci právního poradenství zajišťovala především při počátečním financování projektu pomocí crowdfundingu, dále pak v rámci vývoje samotné hry, a to včetně poradenství ohledně licenčních ujednání s vývojáři softwaru

KŠB podpoří koncert českého pianisty v Carnegie Hall

Aktuality z KŠB   29. 1. 2018 Link

Advokátní kancelář KŠB fandí hudbě a talentu. Je proto jedním z hrdých sponzorů koncertu světoznámého českého klavíristy Tomáše Kača , který proběhne 22. února v jedné z nejslavnějších koncertních síní světa – newyorské Carnegie Hall.

Šestý ročník Contract Competition za námi!

Aktuality z KŠB   28. 1. 2018 Link

ELSA, největší nezávislá asociace studentů práv na světě, ve spolupráci s advokátní kanceláří KŠB uspořádaly již šestý ročník studentské soutěže Contract Competition.

Úvodní slovo Martina Šolce na říjnové výroční konferenci IBA v Sydney

Aktuality z KŠB   25. 1. 2018 Link

Partner KŠB Martin Šolc, jakožto současný prezident IBA (International Bar Association), v říjnu 2017 vystoupil se svým proslovem na slavnostním zahájení konference IBA, konané v australském Sydney.

KŠB poskytovala poradenství při první emisi dluhopisů společnosti ENERGO-PRO

Aktuality z KŠB   18. 12. 2017 Link

KŠB poskytovala právní poradenství svému dlouholetému klientovi, energetické skupině ENERGO-PRO, při emisi eurobondů o celkovém objemu ve výši 370 mil. EUR, jež byly přijaty k obchodování na regulovaném trhu GEM na irské burze cenných papírů. Eurobondy jsou splatné 7. 12. 2022, s pevným kuponem 4,000 % ročně, emisní cena byla 100 %. 

Poděkování za podporu 23. benefičního koncertu pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   1. 12. 2017 Link

Srdečně děkujeme všem klientům, obchodním partnerům, profesním kolegům, přátelům a všem ostatním, kdo podpořili letošní 23. adventní koncert, který naše advokátní kancelář již tradičně zorganizovala ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové v neděli 26. listopadu 2017 v kostele sv. Šimona a Judy na Praze 1.

Rozhovor s řídící partnerkou Dagmar Dubeckou v Hospodářských novinách

Aktuality z KŠB   30. 11. 2017 Link

Začátkem listopadu vyšlo v Hospodářských novinách interview Jaroslava Kramera s managing partnerkou KŠB Dagmar Dubeckou, laděné do lehce genderového tónu.

KŠB asistovala při akvizici polské společnosti Petrochemia - Blachownia S. A.

Aktuality z KŠB   7. 11. 2017 Link

V úterý 31. října převzala DEZA, a.s., která od roku 1999 patří do koncernu Agrofert, polskou chemickou společnost Petrochemia - Blachownia S. A. Tím bylo završeno dvouleté období, v rámci kterého probíhala jednání s bývalým vlastníkem BorsodChem Zrt. o podmínkách akvizice.

KŠB partnerem konference Fintech (r)evoluce

Aktuality z KŠB   31. 10. 2017 Link

KŠB i letos spojila své jméno s konferencí Fintech (r)evoluce, pořádanou pod hlavičkou vydavatelství Economia, jejíž 4. ročník se uskutečnil 25. října 2017 v Konferenčním centru České národní banky.

Partnerky KŠB Dagmar Dubecká a Sylvie Sobolová v seznamu významných českých právniček

Aktuality z KŠB   30. 10. 2017 Link

Měsíčník Právní rádce v říjnu zveřejnil již třetí přehled významných právniček v Česku, kde se mezi 127 význačnými advokátkami, notářkami, soudkyněmi, státními zástupkyněmi či podnikovými právničkami objevily jména i partnerek KŠB – Dagmar Dubecké a Sylvie Sobolové. 

Jan Dědič hostem XXV. ročníku konference Karlovarské právnické dny

Aktuality z KŠB   30. 10. 2017 Link

Partner KŠB, profesor Jan Dědič, vystoupil na letošních Karlovarských právnických dnech s příspěvkem, ve kterém se věnoval zastupování právnické osoby členy statutárního orgánu s akcentem na obchodní korporace a porušení pravidla „čtyř očí“ při takovém zastupování.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík vás zve na 23. benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   27. 9. 2017 Link

Koncert jako každý rok nabízí krásný hudební zážitek a spojuje s ním dobrý účel – peněžní dary a sponzorské příspěvky, které Výbor dobré vůle použije na Vámi vybraný projekt

Významné rozhodnutí ve věci reklamy na doplňky stravy

Aktuality z KŠB   25. 9. 2017 Link

KŠB úspěšně zastupovala svého klienta, společnost Allivictus, ve sporu o zákonnost a způsob propagace česnekových kapek, které tato společnost vyrábí.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×