Úvod » Novinky a publikace

Novinky a publikace  rss

Záznamů celkem: 935 / Zobrazeno: 1–20
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Solitea získala s asistencí KŠB další IT společnost – PRYTANIS, a.s.

Aktuality z KŠB   21. 9. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením Drahomíra Tomašuka asistoval společnosti Solitea při akvizici 100% podílu ve společnosti PRYTANIS a.s., předním českém dodavateli informačních systémů pro autodopravce, provozovatele osobní přepravy a spediční a logistické společnosti.

26. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   14. 9. 2021 Link

Benefiční koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 21. listopadu 2021 od 19.00 hod. tradičně v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze.

Poradenství KŠB ve věci partnerství společností J&T BANKA a AMISTA

Aktuality z KŠB   9. 9. 2021 Link

Dlouholetý klient KŠB, společnost J&T Banka, uzavřel strategické partnerství s investiční společností Amista, největším tuzemským správcem a administrátorem fondů kvalifikovaných investorů. J&T Banka také převzala podíl 9,9 procenta na společnosti Amista.

KŠB asistovala skupině ARETE při další investici

Aktuality z KŠB   19. 8. 2021 Link

Tým KŠB (Jiří Horník, Dana Jacková) poskytl poradenství třetímu fondu skupiny ARETE zaměřujícího se na průmyslová a logistická aktiva při koupi areálu nedaleko Berouna. Areál slouží pro výrobu a skladování české společnosti Hronovský s.r.o. Finanční objem transakce dosáhl téměř 10 milionů EUR.

Poradenství při miliardové emisi dluhopisů 3M Fund MSI

Aktuality z KŠB   26. 7. 2021 Link

Tým KŠB složený z Josefa Kříže, Vlastimila Pihery a Martina Krejčího poskytoval poradenství při emisi seniorních dluhopisů 3M Fund MSI, kdy předpokládaná hodnota emise dosahuje jedné miliardy korun (s možností dalšího navýšení až na dvě miliardy korun). Dluhopisy byly přitom úspěšně přijaty k obchodování na pražské burze.

Asistence Solitee při akvizici Mainstream

Aktuality z KŠB   19. 7. 2021 Link

Tým KŠB (partner Drahomír Tomašuk a advokát Ján Béreš) asistoval společnosti Solitea při akvizici 100% podílu ve společnosti Mainstream Technologies, s.r.o. a její mateřské společnosti Powerstream, a.s., ve svém segmentu nejvýznamnějších partnerů globální technologické společnosti Microsoft. Pro Soliteu jde v pořadí již o sedmou akvizici významného partnera Microsoftu.

Poradenství skupině ARETE při zajištění financování

Aktuality z KŠB   19. 7. 2021 Link

Tým KŠB poskytl poradenství investiční a nemovitostní skupině ARETE při zajištění financování ve výši 30 milionů EUR ze strany Raiffeisenbank. Prostředky budou sloužit na urychlení růstu portfolia fondu ARETE INDUSTRIAL SICAV prostřednictvím připravených akvizic a do nové výstavby průmyslových nemovitostí.

Asistence při prodeji Profimedia.CZ

Aktuality z KŠB   2. 7. 2021 Link

Tým KŠB (Josef Kříž a Drahomír Tomašuk) poskytl právní poradenství prodávajícímu při prodeji skupiny Profimedia.CZ nabízející snímky z celého světa. Součástí obchodu je mateřská společnost Profimedia se sídlem v ČR i dceřiné firmy v Maďarsku, Chorvatsku a Rumunsku.

Asistence Webglobe při akvizici savana.cz

Aktuality z KŠB   30. 6. 2021 Link

Tým KŠB (Drahomír Tomašuk a Jana Guričová) asistoval při další významné akvizici v oblasti IT. Klient, společnost Webglobe, získal hostingovou společnost savana.cz zabývající se registrací domén, webhostingem a serverhostingem.

KŠB asistovala Sandberg Capital při akvizici DAKTELA

Aktuality z KŠB   22. 6. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením Drahomíra Tomašuka a Jána Béreše asistoval při další významné akvizici v oblasti IT. Klient, společnost Sandberg Capital, získal prostřednictvím nového fondu Sandberg Investment Fund II podíl ve výši 40 procent v české technologické společnosti DAKTELA zabývající se komplexními řešeními pro kontaktní centra a komunikací se zákazníky.

KŠB partnerem Svazu chemického průmyslu

Aktuality z KŠB   16. 6. 2021 Link

Kancelář Kocián Šolc Balaštík se stala hrdým partnerem Svazu chemického průmyslu ČR (SCHP ČR), profesního sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví, které od roku 1992 spoluvytváří příznivé podnikatelské prostředí a zasazuje se o rozvoj českého chemického průmyslu.

Poradenství J&T IB Capital Markets při emisích dluhopisů

Aktuality z KŠB   7. 6. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením Vlastimila Pihery poskytoval poradenství J&T IB Capital Markets při emisích seniorních dluhopisů emitentů Alpha Quest Funds SICAV p.l.c. o celkové nominální hodnotě emise 500 000 000 CZK a Fraternity Funds SICAV p.l.c. o celkové nominální hodnotě emise 400 000 000 CZK.

IFLR zařadila Dagmar Dubeckou mezi Women Leaders 2021

Aktuality z KŠB   24. 5. 2021 Link

Britská ratingová agentura IFLR1000 sestavující každoročně mezinárodní srovnávací žebříčky advokátních kanceláří zařadila na letošní přehled Women Leaders 2021 partnerku KŠB Dagmar Dubeckou.

KŠB asistovala Jamf při akvizici Wandera

Aktuality z KŠB   21. 5. 2021 Link

KŠB opět rozšířila svůj záběr při akvizicích v oblasti IT, když poskytla právní poradenství americké softwarové společnosti Jamf, vývojáře aplikace Jamf Pro, používané ke konfiguraci a automatizaci úloh správy IT pro zařízení macOS, iOS, iPadOS a tvOS při akvizici Wandera, vyvíjející software, který firmám po celém světě poskytuje ochranu před bezpečnostními hrozbami na mobilních zařízeních.

Asistence KŠB při financování společnosti Twisto

Aktuality z KŠB   11. 5. 2021 Link

KŠB (Ivo Průša a Martin Krejčí) asistovala J&T Bance při financování rozvoje společnosti Twisto. Vedle J&T Banky, která poskytla úvěr ve výši 450 milionů korun, finance poskytl také venture debt fond Orbit Capital, respektive jeho podfond Conseq Venture Debt, jejž společně provozují investiční platforma Enern a investiční společnost Conseq.

Luděk Vrána posiluje tým KŠB

Aktuality z KŠB   7. 5. 2021 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík významně posílila svůj tým, když 1. května 2021 nastoupil do pozice counsela Luděk Vrána.

The Legal 500 2021 doporučuje KŠB v deseti oblastech

Aktuality z KŠB   15. 4. 2021 Link

Po ocenění v rámci Chambers Europe KŠB obhájila svou pozici mezi nejlépe hodnocenými advokátními kancelářemi v České republice i podle aktuální publikace „The Legal 500 EMEA 2021“ vydané renomovanou britskou ratingovou společností „The Legal 500“, když uspěla v deseti z jedenácti hodnocených oblastí.

Webinář ve spolupráci s Legal 500

Aktuality z KŠB   30. 3. 2021 Link

KŠB ve spolupráci s prestižní ratingovou agenturou Legal 500 uspořádala webinář na téma Post Covid M&A – A new normal for navigating the transactional landscape in the Czech Republic?

KŠB asistovala skupině Heureka při akvizici Dataweps

Aktuality z KŠB   22. 3. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Petra Kasíka a advokáta Jakuba Poroda asistoval skupině Heureka při akvizici stoprocentního podílu brněnské technologické společnosti Dataweps zabývající se produktovou datovou analytikou a automatizací e-shopů.

KŠB je v rámci Chambers Europe pro rok 2021 doporučována v devíti oblastech

Aktuality z KŠB   18. 3. 2021 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2021“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned v devíti oblastech.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×