Úvod » Novinky a publikace

Novinky a publikace  rss

Záznamů celkem: 892 / Zobrazeno: 41–60
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve společnosti

Aktuality z KŠB   26. 11. 2018 Link

V posledních týdnech KŠB uspořádala nebo se zúčastnila několika společenských akcí.

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   23. 11. 2018 Link

18. listopadu se v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě uskutečnil 24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové. Benefiční koncerty ve prospěch Výboru dobré vůle organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík již od roku 1995.

KŠB opětovně zařazena do prestižního žebříčku IFLR1000

Aktuality z KŠB   21. 11. 2018 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti IFLR1000 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována ve všech hodnocených oblastech, tj. bankovnictví a finance, kapitálové trhy, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence a také project development.

Úřad pro hospodářskou soutěž schválil převzetí činností skupiny PepsiCo společností Karlovarské minerální vody

Aktuality z KŠB   7. 11. 2018 Link

KŠB poskytla svému dlouholetému klientovi, společnosti Karlovarské minerální vody, právní poradenství při koupi aktiv a převzetí činnosti skupiny PepsiCo na českém, slovenském a maďarském trhu.

Profesor Jan Dědič pro Lidové noviny na téma novely zákona o obchodních korporacích

Aktuality z KŠB   17. 9. 2018 Link

V Lidových novinách vyšel rozhovor s partnerem KŠB, profesorem Janem Dědičem, jedním z předních tuzemských odborníků na obchodní právo.

Contract Competition 2019

Aktuality z KŠB   16. 9. 2018 Link

Soutěž CONTRACT COMPETITION Vám nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. (KŠB), přední advokátní kanceláře působící na území České republiky.

Contract Competition 2018

Aktuality z KŠB   16. 9. 2018 Link

Soutěž CONTRACT COMPETITION Vám nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o. (KŠB), přední advokátní kanceláře působící na území České republiky.

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   10. 9. 2018 Link

Benefiční koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 od 19.00 hod. v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze

KŠB poskytovala poradenství ŠKODA AUTO DigiLab v rámci projektu CareDriver

Aktuality z KŠB   3. 8. 2018 Link

Po úspěšné asistenci při převodu projektu HoppyGo na ŠKODA AUTO DigiLab, KŠB poskytla a i nadále poskytuje komplexní právní poradenství v rámci projektu CareDriver.

Novinky z energetického týmu KŠB

Aktuality z KŠB   24. 7. 2018 Link

KŠB úspěšně zastupovala společnosti CARTHAMUS a.s. v rámci správního řízení o povolení provozu biomasové teplárny CARTHAMUS a.s. situované v Českém Krumlově – Domoradicích/Přísečné.

KŠB zvítězila v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters

Aktuality z KŠB   14. 6. 2018 Link

KŠB obdržela prestižní cenu v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters. KŠB do soutěže za Českou republiku nominovala transakci spočívající v převodu 100% podílu ve společnostech AGROFERT, a.s. a SynBiol, a.s. do dvou soukromých fondů. Právní poradenství při této transakci zajišťovali partner KŠB Petr Kasík, counsel Vlastimil Pihera a advokáti Martin Kubík a Jakub Porod.

Václav Rovenský a Tomáš Sequens publikovali článek v časopise CEE Legal Matters

Publikace   29. 5. 2018 Link

Partner Václav Rovenský se s counselem Tomášem Sequensem zabývali problematikou veřejné podpory českým zdrojům zelené energie v časopise CEE Legal Matters.

KŠB podpořila sedmý ročník ocenění Podnikový právník

Aktuality z KŠB   17. 5. 2018 Link

KŠB se stala jedním ze sponzorů akce Podnikový právník 2018. Vyhlášení sedmého ročníku ocenění Podnikový právník roku, které pořádá Unie podnikových právníků ve spolupráci s vydavatelstvím Economia a měsíčníkem Právní rádce, proběhlo v pražském kostele Sacre Coeur.

KŠB poskytovala poradenství při emisi dluhopisů společnosti ENERGO-PRO

Aktuality z KŠB   14. 5. 2018 Link

KŠB poskytovala právní poradenství podle českého práva společnosti ENERGO-PRO a.s. při emisi firemních dluhopisů v objemu 250.000.000 EUR s pevným výnosem 4,50 % se splatností v roce 2024.

KŠB znovu zařazena do prestižního žebříčku Legal 500

Aktuality z KŠB   20. 4. 2018 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti Legal 500 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována hned v osmi oblastech.

Kocián Šolc Balaštík poskytla poradenství agentuře European Global Navigation Satellite Systems GSA

Aktuality z KŠB   26. 3. 2018 Link

Evropskou agenturu pro globální navigační družicové systémy (GSA) v Praze založila Evropská unie za účelem realizace satelitních programů GALILEO a EGNOS. GALILEO je satelitní navigační systém, který bude na oběžné dráze dokončen do roku 2020 a jehož účelem bude zajišťovat a poskytovat přesnější informace o poloze, což bude mít významný přínos pro řadu evropských služeb a uživatelů. EGNOS je evropský regionální augmentační satelitní systém (SBAS), který se používá ke zlepšení výkonnosti globálních družicových navigačních systémů (GNSS), jako jsou GPS a Galileo.

Helena Navrátilová a Jan Černohouz připravili pro Chambers Global Practice Guides odborný komentář daňových podmínek v České republice

Publikace   22. 3. 2018 Link

Daňová partnerka KŠB Helena Navrátilová společně s counselem KŠB Janem Černohouzem připravili pro Chambers Global Practice Guides kapitolu týkající se korporátního zdanění v České republice. Průvodce poskytuje odborný právní komentář ke klíčovým otázkám z daňového práva a mapuje vývoj v dané jurisdikci.

V letošním vydání prestižní ročenky Chambers Europe 2018 se opět umístila i KŠB

Aktuality z KŠB   21. 3. 2018 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2018“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned devíti oblastech.

KŠB letos opět nominována na ocenění Law Firm of the Year v rámci Chambers Europe Awards 2018

Aktuality z KŠB   2. 3. 2018 Link

Advokátní kancelář KŠB je letos znovu nominována na  ocenění Chambers Europe Awards 2018, a to v kategorii nejlepší advokátní kancelář v České republice. Prestižní ocenění dlouhodobě uděluje renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík posílí Martin Štefko

Aktuality z KŠB   1. 3. 2018 Link

Řady odborníků advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje k dnešnímu dni Martin Štefko, který se specializuje na oblast pracovního práva. Nabídne například expertízu při řešení ochrany osobních údajů, jež je nyní pro mnoho firem aktuální kvůli legislativnímu nařízení GDPR závaznému pro celou EU od 25. května 2018.

Copyright © 2000 – 2020, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×