Úvod » Novinky a publikace

Novinky a publikace  rss

Záznamů celkem: 931 / Zobrazeno: 61–80
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Účast v panelové Debatě s Ženami v právu a Den otevřených dveří v KŠB

Aktuality z KŠB   5. 11. 2019 Link

V rámci našeho partnerství projektu Setkání významných právniček se partnerka KŠB Sylvie Sobolová zúčastní Debaty s Ženami v právu, která se uskuteční v pondělí 18. listopadu 2019 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Debata bude součástí programu, který bude probíhat od 17:30 do 19:00.

25. Adventní koncert pro Výbor dobré vůle – Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   9. 10. 2019 Link

Adventní koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 8. prosince 2019 od 19.00 hod. v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze.

KŠB od září 2019 v novém

Aktuality z KŠB   19. 9. 2019 Link

KŠB od září 2019 rozšířila své stávající prostory o nové klientské patro situované v 6. patře budovy Jungmannova Plaza.

KŠB podpořila Letní školu obchodního práva

Aktuality z KŠB   13. 9. 2019 Link

Letní škola obchodního práva pořádaná pravidelně Právnickou fakultou Masarykovy univerzity v Brně ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity Palackého se tento rok ve dnech 15. – 19. července 2019 opět konala ve Velkých Bílovicích.

Asistence KŠB při prodeji Panorama Hotel Prague

Aktuality z KŠB   11. 9. 2019 Link

Tým KŠB (partner Václav Rovenský a advokát Jakub Porod) poskytl komplexní právní poradenství společnosti Corinthia Palace Hotel Company Limited při prodeji jejího Panorama Hotel Prague a souvisejících nemovitostí rakouské developerské skupině S+B.

KŠB asistovala společnosti PepsiCo CZ (ze skupiny Karlovarské minerální vody) při prodeji části závodu Toma

Aktuality z KŠB   9. 9. 2019 Link

Tým KŠB (řídící partnerka Dagmar Dubecká a advokátka Jana Guričová) poskytl komplexní právní poradenství společnosti PepsiCo ze skupiny KMV při vyčlenění a následném prodeji části závodu Toma. Výrobce balených vod kupuje Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

KŠB asistovala skupině Karlovarské minerální vody při akvizici největšího srbského výrobce minerálek

Aktuality z KŠB   27. 8. 2019 Link

Tým KŠB pod vedením partnerů Dagmar Dubecké a Martina Krejčího společně s advokáty Ivem Průšou a Janou Guričovou poskytl právní poradenství skupině Karlovarské minerální vody (KMV), která formou společného podniku (joint venture) se společností PepsiCo získala největšího srbského výrobce minerálních vod a nealkoholických nápojů, společnost Knjaz Miloš.

KŠB asistovala skupině Solitea při akvizici společností Dotykačka a Smart Software

Aktuality z KŠB   19. 8. 2019 Link

KŠB poskytla komplexní právní poradenství skupině Solitea při koupi podílu ve společnosti Dotykačka a při akvizici společnosti Smart Software, provozující značku Markeeta. Poradenství spočívalo především v přípravě a vyjednávání akvizičních smluv.

Naše právní služby pro skupinu Solitea zahrnovaly rovněž poradenství ve věci bankovního financování výše zmíněných akvizic.

Sportovní úspěch KŠB

Aktuality z KŠB   3. 7. 2019 Link

Štafeta KŠB složená z Lucie Kretkové, Jána Béreše, Vladimíra Tropa a Jaroslava Zahradníčka obsadila třetí místo v letošním Chambers Cupu, běžeckém závodu konaném na pražském Výstavišti a v přilehlé Stromovce v rámci O2 Pražské štafety, který je určen pro zaměstnance a členy obchodních komor.

Adaptační zákon ke GDPR je účinný

Aktuality z KŠB   25. 4. 2019 Link

24. dubna 2019 byl ve Sbírce zákonů jako zákon č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů vyhlášen takzvaný adaptační zákon ke GDPR.

Vznik účetní firmy KŠB Accounting s.r.o.

Aktuality z KŠB   12. 4. 2019 Link

Ve snaze doplnit nabídku služeb poskytovaných naší advokátní kanceláří jsme se rozhodli založit dceřinou společnost KŠB Accounting s.r.o. (KŠBA). KŠBA je účetní firma poskytující komplexní služby v oblasti vedení a zpracování účetnictví a reportingu, a to jak tuzemským, tak zahraničním subjektům podnikajícím na českém trhu.

KŠB zabodovala v aktuální ročence Chambers Europe 2019

Aktuality z KŠB   3. 4. 2019 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners opět doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2019“ advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík.

Komentář k zákonu o státním podniku

Publikace   22. 2. 2019 Link

Skupina našich advokátů (Jan Dědič, Jana Guričová, Josef Kříž, Jan Lasák, Jakub Porod) vydala pod nakladatelstvím Wolters Kluwer v září minulého roku komentář k zákonu o státním podniku (dostupný zde).

Článek Martina Štefka v Hospodářských novinách

Aktuality z KŠB   30. 1. 2019 Link

V Hospodářských novinách vyšel článek advokáta KŠB, docenta Martina Štefka, na téma parazitních odborových organizací.

Změny na pozicích partnerů a counselů v KŠB

Aktuality z KŠB   21. 1. 2019 Link

Novým partnerem KŠB se k 1. lednu 2019 stal Drahomír Tomašuk. Ke stejnému dni byl do pozice counsela jmenován Martin Kubík. Oba působí v KŠB mnoho let a jejich přesun do vyšší pozice je oceněním jejich přínosu pro naši advokátní kancelář.

KŠB úspěšně zastupovala společnost Asiana

Aktuality z KŠB   9. 1. 2019 Link

Litigační tým KŠB v čele s Pavlem Dejlem dosáhl úspěchu před Krajským soudem v Brně. Firma Student Agency má podle jeho nepravomocného rozhodnutí zaplatit společnosti Asiana 11,7 milionu korun spolu s úrokem z prodlení za škodu způsobenou protiprávním vytlačením Asiany v letech 2007 a 2008 z trhu autobusové dopravy na trase mezi Prahou a Brnem a zpět.

Sedmý ročník Contract Competition za námi!

Aktuality z KŠB   17. 12. 2018 Link

ELSA, největší nezávislá asociace studentů práv na světě, a advokátní kancelář KŠB uspořádaly již sedmý ročník studentské soutěže Contract Competition.

Advokátní kancelář KŠB posílí Simona Hornochová

Aktuality z KŠB   3. 12. 2018 Link

Řady odborníků advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje k dnešnímu dni daňová poradkyně Simona Hornochová.

KŠB poskytla poradenství při prodeji komplexu Forum Karlín

Aktuality z KŠB   28. 11. 2018 Link

KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji skupiny nemovitostí v pražském Karlíně realitnímu fondu Amundi Czech Republic. Srdcem komplexu je multifunkční prostor Forum Karlín určený pro pořádání hudebních, společenských a odborných akcí.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve společnosti

Aktuality z KŠB   26. 11. 2018 Link

V posledních týdnech KŠB uspořádala nebo se zúčastnila několika společenských akcí.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×