Úvod » Novinky a publikace

Novinky a publikace  rss

Záznamů celkem: 905 / Zobrazeno: 61–80
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

24. Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy Havlové

Aktuality z KŠB   10. 9. 2018 Link

Benefiční koncert dobré vůle, který již od roku 1995 organizuje advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík ve prospěch Výboru dobré vůle - Nadace Olgy Havlové, se letos uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 od 19.00 hod. v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze

KŠB poskytovala poradenství ŠKODA AUTO DigiLab v rámci projektu CareDriver

Aktuality z KŠB   3. 8. 2018 Link

Po úspěšné asistenci při převodu projektu HoppyGo na ŠKODA AUTO DigiLab, KŠB poskytla a i nadále poskytuje komplexní právní poradenství v rámci projektu CareDriver.

Novinky z energetického týmu KŠB

Aktuality z KŠB   24. 7. 2018 Link

KŠB úspěšně zastupovala společnosti CARTHAMUS a.s. v rámci správního řízení o povolení provozu biomasové teplárny CARTHAMUS a.s. situované v Českém Krumlově – Domoradicích/Přísečné.

KŠB zvítězila v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters

Aktuality z KŠB   14. 6. 2018 Link

KŠB obdržela prestižní cenu v soutěži „Deal of the Year“ magazínu CEE Legal Matters. KŠB do soutěže za Českou republiku nominovala transakci spočívající v převodu 100% podílu ve společnostech AGROFERT, a.s. a SynBiol, a.s. do dvou soukromých fondů. Právní poradenství při této transakci zajišťovali partner KŠB Petr Kasík, counsel Vlastimil Pihera a advokáti Martin Kubík a Jakub Porod.

Václav Rovenský a Tomáš Sequens publikovali článek v časopise CEE Legal Matters

Publikace   29. 5. 2018 Link

Partner Václav Rovenský se s counselem Tomášem Sequensem zabývali problematikou veřejné podpory českým zdrojům zelené energie v časopise CEE Legal Matters.

KŠB podpořila sedmý ročník ocenění Podnikový právník

Aktuality z KŠB   17. 5. 2018 Link

KŠB se stala jedním ze sponzorů akce Podnikový právník 2018. Vyhlášení sedmého ročníku ocenění Podnikový právník roku, které pořádá Unie podnikových právníků ve spolupráci s vydavatelstvím Economia a měsíčníkem Právní rádce, proběhlo v pražském kostele Sacre Coeur.

KŠB poskytovala poradenství při emisi dluhopisů společnosti ENERGO-PRO

Aktuality z KŠB   14. 5. 2018 Link

KŠB poskytovala právní poradenství podle českého práva společnosti ENERGO-PRO a.s. při emisi firemních dluhopisů v objemu 250.000.000 EUR s pevným výnosem 4,50 % se splatností v roce 2024.

KŠB znovu zařazena do prestižního žebříčku Legal 500

Aktuality z KŠB   20. 4. 2018 Link

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti Legal 500 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována hned v osmi oblastech.

Kocián Šolc Balaštík poskytla poradenství agentuře European Global Navigation Satellite Systems GSA

Aktuality z KŠB   26. 3. 2018 Link

Evropskou agenturu pro globální navigační družicové systémy (GSA) v Praze založila Evropská unie za účelem realizace satelitních programů GALILEO a EGNOS. GALILEO je satelitní navigační systém, který bude na oběžné dráze dokončen do roku 2020 a jehož účelem bude zajišťovat a poskytovat přesnější informace o poloze, což bude mít významný přínos pro řadu evropských služeb a uživatelů. EGNOS je evropský regionální augmentační satelitní systém (SBAS), který se používá ke zlepšení výkonnosti globálních družicových navigačních systémů (GNSS), jako jsou GPS a Galileo.

Helena Navrátilová a Jan Černohouz připravili pro Chambers Global Practice Guides odborný komentář daňových podmínek v České republice

Publikace   22. 3. 2018 Link

Daňová partnerka KŠB Helena Navrátilová společně s counselem KŠB Janem Černohouzem připravili pro Chambers Global Practice Guides kapitolu týkající se korporátního zdanění v České republice. Průvodce poskytuje odborný právní komentář ke klíčovým otázkám z daňového práva a mapuje vývoj v dané jurisdikci.

V letošním vydání prestižní ročenky Chambers Europe 2018 se opět umístila i KŠB

Aktuality z KŠB   21. 3. 2018 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2018“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned devíti oblastech.

KŠB letos opět nominována na ocenění Law Firm of the Year v rámci Chambers Europe Awards 2018

Aktuality z KŠB   2. 3. 2018 Link

Advokátní kancelář KŠB je letos znovu nominována na  ocenění Chambers Europe Awards 2018, a to v kategorii nejlepší advokátní kancelář v České republice. Prestižní ocenění dlouhodobě uděluje renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík posílí Martin Štefko

Aktuality z KŠB   1. 3. 2018 Link

Řady odborníků advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) rozšiřuje k dnešnímu dni Martin Štefko, který se specializuje na oblast pracovního práva. Nabídne například expertízu při řešení ochrany osobních údajů, jež je nyní pro mnoho firem aktuální kvůli legislativnímu nařízení GDPR závaznému pro celou EU od 25. května 2018.

KŠB poskytovala poradenství svému klientovi při investici do car-sharingové aplikace

Aktuality z KŠB   23. 2. 2018 Link

KŠB poskytovala komplexní právní poradenství společnosti ŠKODA AUTO DigiLab při její investici do projektu HoppyGo, aplikace vyvíjené CreativeDock, která propojuje vlastníky aut a řidiče, kteří si chtějí auto pronajmout (tzv. car-sharing).

KŠB asistovala společnosti Karlovarské minerální vody při akvizici PepsiCo v ČR, na Slovensku a Maďarsku

Aktuality z KŠB   21. 2. 2018 Link

Jeden z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů ve střední Evropě, skupina Karlovarské minerální vody, uzavřela smlouvu ohledně koupě aktiv a převzetí činností skupiny PepsiCo na českém, slovenském a maďarském trhu.

Martin Šolc zařazen rankingovou společností Legal500 do síně slávy

Aktuality z KŠB   19. 2. 2018 Link

V lednu 2018 vyhlásila prestižní rankingová společnost Legal500 jména nově oceněných, kteří se dostali do Síně slávy. Mezi vítězi byl i Martin Šolc, partner KŠB a prezident IBA.

Partner kanceláře Martin Šolc pro The Times

Aktuality z KŠB   15. 2. 2018 Link

V minulém týdnu vyšla v The Times příloha Legal Innovation 2018 v rámci které publikoval názorový sloupek partner KŠB a prezident IBA, Martin Šolc.

V úterý vyšla do prodeje hra Kingdom Come: Deliverance, na jejímž vzniku se podílela i KŠB

Aktuality z KŠB   13. 2. 2018 Link

…a tím máme samozřejmě na mysli z právního hlediska. KŠB spolupracovala s českým studiem Warhorse, kdy v rámci právního poradenství zajišťovala především při počátečním financování projektu pomocí crowdfundingu, dále pak v rámci vývoje samotné hry, a to včetně poradenství ohledně licenčních ujednání s vývojáři softwaru

KŠB podpoří koncert českého pianisty v Carnegie Hall

Aktuality z KŠB   29. 1. 2018 Link

Advokátní kancelář KŠB fandí hudbě a talentu. Je proto jedním z hrdých sponzorů koncertu světoznámého českého klavíristy Tomáše Kača , který proběhne 22. února v jedné z nejslavnějších koncertních síní světa – newyorské Carnegie Hall.

Šestý ročník Contract Competition za námi!

Aktuality z KŠB   28. 1. 2018 Link

ELSA, největší nezávislá asociace studentů práv na světě, ve spolupráci s advokátní kanceláří KŠB uspořádaly již šestý ročník studentské soutěže Contract Competition.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×