21.7.2022
•
Novinky
Finanční služby
Veřejné podpory
Asistence KŠB Pražské plynárenské při získání financování
KŠB (Ivo Průša, Sylvie Sobolová, Martin Krejčí, Josef Kříž, Jan Lasák, Tomáš Zach) asistovala Pražské plynárenské při vyjednání a uzavření smluvní dokumentace pro získání financování souvisejícího s nákupem plynu do zásobníku pro následující topnou sezónu, včetně jeho zajištění.

Další články
8.7.2025
•
Novinky
Poradenství J&T při vyhotovení dalšího bondového programu - projekt Europacity Berlín
KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení dalšího bondového programu. Tentokrát ve vztahu k projektu Europacity Berlín. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byly připraveny první konečné podmínky pro emisi ve výši 3 mld. Kč. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Martinem Krejčím. Schvalovací proces vedl Vlastimil Pihera.
7.7.2025
•
Novinky
Výjimečná červnová návštěva v KŠB: Gisela Bergmann, kněžna z Lichtenštejnska
Ještě před začátkem letních prázdnin jsme měli tu čest přivítat v naší pražské kanceláři výjimečného hosta – Giselu Bergmann, kněžnu z Lichtenštejnu, generální ředitelku a jednatelku společnosti Industrie- und Finanzkontor Ets., přední lichtenštejnské trustové společnosti s dlouhou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ochrany rodinného majetku a hodnot.
20.6.2025
•
Novinky
KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji společnosti mcePharma skupině Brenntag
Tým KŠB ve složení Vlastimil Pihera, Jakub Porod a Dominika Bazalová poskytl právní poradenství prodávajícímu, panu Ivanu Mikešovi, při prodeji 100% akcií ve společnosti mcePharma mezinárodní skupině Brenntag, globálnímu lídrovi v oblasti distribuce chemikálií a přísad.