Ocenění za nejpřínosnější právnickou publikaci v ČR a SR

Druhé vydání úspěšného komentáře doplňuje a podstatně aktualizuje vydání první. Reflektuje změny, k nimž v komentované oblasti došlo a odborný výklad doplňuje o nejnovější a nejaktuálnější judikaturu i literaturu. Zároveň je obohacen o související účetní a daňový komentář.
Za autorský kolektiv převzal cenu Jan Lasák. Více informací naleznete například zde.
Další články
Advokátky KŠB pro legalweb: Zachovejme současný stav, kdy justiční prázdniny fungují de facto
Advokátky KŠB Hana Dejlová a Radka Felgrová se zapojily do ankety odborného portálu legalweb věnované otázce případného zavedení justičních prázdnin a plánovaným změnám v organizaci soudní soustavy.
Čtyři právničky KŠB zařazeny do přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu
S potěšením oznamujeme, že hned čtyři právničky KŠB bylyzařazeny do letošního přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu, kterýkaždoročně sestavuje projekt LEX ELITE a zveřejňuje magazín Euro.
KŠB opět asistovala při přípravě, realizaci a řízení valné hromady ČEZ
Tým KŠB ve složení Jana Guričová, Martin Kubík a Jan Lasák pod vedením Petra Kasíka se i letos podílel na právní podpoře společnosti ČEZ při přípravě, realizaci a řízení její řádné valné hromady.