Sídlo Praha

Pražská kancelář, která je zároveň sídlem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, poskytuje komplexní odborné poradenství ve všech oblastech obchodního práva, včetně všech daňových souvislostí, mezinárodním a tuzemským společnostem z mnoha hospodářských sektorů, rovněž však asistuje řadě významným subjektům veřejné správy.

Právníci působící v pražské kanceláři získali významné zkušenosti zejména v oblastech korporačního práva a fúzí a akvizic, finančního práva a práva finančních institucí, kapitálových trhů a bankovnictví, hospodářské soutěže a veřejné podpory, soudních sporů a nekalé soutěže, insolvenčního práva, veřejných zakázek a projektového financování včetně PPP projektů, právního poradenství v oblasti stavebnictví a nemovitostí či pracovního práva. Tým autorizovaných daňových poradců doplňuje komplexnost poradenských služeb poskytovaných pražskou kanceláří.

Pracovním jazykem všech právníků a daňových poradců pražské kanceláře je kromě češtiny angličtina nebo němčina, někteří hovoří rovněž italsky, slovensky, rusky či francouzsky.

Kontakt

Jungmannova 24, 11000 Praha, Česká republika