Jiří Horník účastníkem podnikatelské mise v USA

Zástupci firem mimo jiné z oblastí vesmírných technologií, radarových a měřicích systémů a nových technologií v dopravě, chytré mobility, IT v dopravě a telematiky a dále členové české akademické obce navštívili Washington D.C., Houston a Orlando, přičemž se účastní řady setkání s americkými podnikateli.
Cílem ministrovy cesty a podnikatelské mise (organizované Hospodářskou komorou) je posílení spolupráce v kosmických aktivitách na institucionální i průmyslové úrovni a vzájemný rozvoj chytré mobility a inovací v dopravě.
Více informací naleznete v tiskové zprávě Velvyslanectví ČR ve Washingtonu.
Další články
KŠB uspěla v žebříčku Legal 500 2026
Po úspěchu v žebříčku Chambers Europe Guide v minulém týdnu potvrzujeme svou pozici mezi předními advokátními kancelářemi v České republice i v Legal 500 2026 vydávaném Legal500.
KŠB opět potvrzuje silné postavení v Chambers Europe Guide 2026
Advokátní kancelář KŠB byla i letos zařazena do prestižního mezinárodního žebříčku Chambers Europe Guide 2026, kde obhájila své silné postavení napříč klíčovými oblastmi práva. Kancelář uspěla v řadě hodnocených kategorií, včetně nejvyššího ocenění Band 1.
KŠB na Legalwebu: Ivo Průša, Jana Guričová a Ján Béreš o kreativitě, stabilitě a inovacích v KŠB
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla představena v rozsáhlém rozhovoru na odborném portálu Legalweb, na kterém se podíleli partner Ivo Průša a counselové Jana Guričová a Ján Béreš. Rozhovor nabízí pohled na hodnoty, na nichž KŠB dlouhodobě stojí, i na další směřování kanceláře v kontextu měnícího se právního trhu.