Illustration
Talent rozhoduje

Více než třicet let soustředěné pozornosti na potřeby našich klientů

Illustration

Již více než třicet let poskytujeme našim klientům špičkové komplexní poradenství ve všech důležitých oblastech práva a daní s cílem zajistit co nejefektivnější řešení obchodních transakcí a podnikatelských projektů. Naší prioritou je poskytovat klientům přidanou hodnotu. Známe proto specifika jejich podnikání, kterým přizpůsobujeme navrhovaná řešení, přičemž klademe velký důraz na profesní etiku a na budování dlouhodobých vztahů, založených na vzájemné důvěře a respektu.

Ranking a ocenění

ChambersLegal 500ChambersLegal 500Legal 500ChambersChambersLegal 500ChambersLegal 500ChambersLegal 500ChambersChambersChambersChambers

The team is well balanced in seniority and they show agility, straightforwardness, hard work and deep knowledge.“

CHAMBERS EUROPE 2023

Strong personal and individual approach. Ability to learn a new industry and adjust to it.“

LEGAL500 2022

Clients acclaim KSB for being "always timely, very business-savvy and understanding what is important and what is not".“

CHAMBERS EUROPE 2021

They belong to the best law firms in the Czech market and they maintain a high level of services and professionalism.“

CHAMBERS EUROPE 2020

Všechno je to o lidech

Dobré jméno KŠB je budováno úsilím všech jednotlivců, kteří se na její činnosti podílejí. Abychom mohli společně dosahovat nejlepších výsledků ke spokojenosti klientů, spolupracujeme s právníky, daňovými poradci a dalšími odbornými pracovníky, kteří jsou nejen profesionály ve svých oborech specializace, ale zároveň příjemnými kolegy.

… nebo procházet
Illustration

Hledáte změnu? Nebo Vaši první práci?

Chcete udělat první krok své kariéry? Nebo si říkáte, že změna je život? Tak proč to nezkusit s námi! Máme Vás co naučit a chceme se učit i od Vás. Využíváme sice i umělou inteligenci, ale bez té lidské se neobejdeme – protože talent rozhoduje. Těšíme se na Váš životopis!

Pokud máte zájem o bližší informace k zaměstnání v KŠB …

pošlete nám prosím vaše CV

10 důvodů proč pracovat v KŠB

  1. Možnost pracovat na významných kauzách a transakcích mezinárodního rozsahu
  2. Zkušenosti ze spolupráce s renomovanými českými advokáty
  3. Další odborné vzdělávání a rozvoj vlastní specializace
  4. Zapojení advokátních koncipientů a daňových asistentů do rozmanité právní a daňové praxe
  5. Příležitost uplatnit svůj talent a schopnosti
  6. Motivující finanční ohodnocení
  7. Navázání pracovních kontaktů s významnými mezinárodními právními firmami
  8. Možnost dalšího vzdělávání v oblasti cizích jazyků
  9. Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
  10. Být součástí firmy, která patří ke špičce na trhu právních služeb ČR

Sdílené právní a daňové know-how

Výklad nových zákonů a praktická originální řešení právních problémů nabízí již od roku 2012 vzdělávací platforma KŠB Institut. Formou seminářů, přednášek i workshopů na míru poskytuje manažerům, statuárním zástupcům, in-house právníkům, notářům či auditorům a dalším zájemcům odborný vhled do aktuálních právních otázek. Naše semináře jsou vedené tak, aby byly přínosné nejen pro profesionály, ale také pro účastníky z řad široké veřejnosti, kteří se o konkrétní problematiku zajímají. Tým KŠB Institutu tvoří zkušení lektoři s bohatou právní praxí v čele s profesorem Janem Dědičem, předním českým odborníkem na obchodní právo, který stál u zrodu mnoha zákonů – včetně zákona o obchodních korporacích – a podílel se i na částech nového občanského zákoníku dopadajících na podnikatele.


Nejbližší akce

Pátky s judikaturou Josef Kříž, Jakub Porod
2024-08-02 09:30:00

IllustrationIllustration

Illustration
Illustration

V roce 2014 KŠB a Patria Online a.s. vytvořili společnou platformu pro právní a daňové zpravodajství, přehledy a komentáře. Články našich expertů jsou zveřejňovány v právní sekci serveru patria.cz, ale rovněž na blogu xlege.cz.


NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCETéma | 20/09/23

Dlouho diskutovaná novela zákoníku práce je tu!  Připomeňme si společně, co se mění od 1. října 2023.

Daňové novinky - Vládní ozdravný balíčekTéma | 17/05/23

Dne 11. května 2023 vláda představila ozdravný plán pro veřejné finance, jehož součástí je tzv. konsolidační balíček a návrh důchodové reformy. 

Daňové novinky 1/2023Téma | 31/03/23

Daňové oddělení KŠB připravilo aktuální přehled nejdůležitějších novinek v oblasti daní a jejich praktických dopadů na Vás a Vaše podnikání.

Nové vydání naleznete zde.

Pro Bono / Corporate social responsibility / Udržitelný rozvoj

KŠB si jako renomovaná česká advokátní kancelář plně uvědomuje svou společenskou zodpovědnost, a proto se podílí i na podpoře spoluobčanů v tíživé životní situaci. Hlavní činností KŠB v oblasti společensky prospěšných projektů je podpora Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové, konkrétně projektů Nová rodina a Senior. Prostřednictvím každoročních Benefičních koncertů pro Výbor dobré vůle, které KŠB organizuje od roku 1995, bylo v průběhu let na tyto projekty získáno za významného přispění klientů, přátel a subjektů spolupracujících s KŠB značné množství finančních prostředků. V září 2008 byla KŠB udělena Nadací Via Cena za dlouhodobé partnerství za dlouholetou podporu Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

KŠB podporuje aktivity související s udržitelným rozvojem a nastavením efektivních procesů. Věříme, že dopad společností na životní prostředí je důležitým faktorem pro udržení konkurenceschopnosti a jednou z klíčových součástí úspěchu. Soustředíme se proto na udržitelnou budoucnost našeho podnikání a při strategickém rozhodování bereme v úvahu environmentální a sociální aspekty.

Záleží nám na naší společné budoucnosti a můžeme vám pomoci implementovat konkrétní kroky, které přispějí k vašemu udržitelnému podnikání.

Benefiční koncert pro Výbor dobré vůle - Nadaci Olgy HavlovéCSR | 14/11/23

V neděli 12. listopadu se tradičně v koncertní síni kostela sv. Šimona a Judy na Starém Městě v Praze uskutečnil již 28. Benefiční koncert dobré vůle, který od roku 1995 organizujeme ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Illustration
Výbor dobré vůle