Maloobchod

KŠB má komplexní zkušenosti s poskytováním poradenství klientům v maloobchodě. Mezi specifické služby pro maloobchod patří například poradenství v oblasti právního ošetření dodavatelsko-odběratelských vztahů, v oblasti uvádění na trh a propagace různých druhů výrobků a poskytování služeb, včetně poradenství v oblasti hospodářské a nekalé soutěže a ochrany spotřebitele. V této oblasti poskytuje KŠB svým klientům rovněž poradenství v oblasti práva duševního vlastnictví (zejména v souvislosti s užitím autorských děl, ochrannou značky a jiných označení, zastupování ve sporech týkajících se ochranných známek) a e-commerce.

Služby KŠB tak pokrývají mj. smluvní agendu, poradenství při propagaci formou reklam, posuzování obalů a etiket z hlediska požadavků na reklamu, zastupování v správních a soudních řízeních, řešení problematiky ochrany osobních údajů, označování výrobků, odpovědnost za vady.

Hlavní kontakt(y) pro toto odvětví

Reference

Lidl Česká republikaMattoni 1873Nike & Bauer Nike HockeyNOKIAOntex GroupIBM/LenovoHeinekenTNT GroupKauflandMangoNeoluxorPepco
Maloobchod