Úvod » Novinky a publikace

Novinky a publikace  rss

Záznamů celkem: 925 / Zobrazeno: 1–20
Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

KŠB partnerem Svazu chemického průmyslu

Aktuality z KŠB   16. 6. 2021 Link

Kancelář Kocián Šolc Balaštík se stala hrdým partnerem Svazu chemického průmyslu ČR (SCHP ČR), profesního sdružení podniků a institucí se vztahem k chemickému odvětví, které od roku 1992 spoluvytváří příznivé podnikatelské prostředí a zasazuje se o rozvoj českého chemického průmyslu.

Poradenství J&T IB Capital Markets při emisích dluhopisů

Aktuality z KŠB   7. 6. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením Vlastimila Pihery poskytoval poradenství J&T IB Capital Markets při emisích seniorních dluhopisů emitentů Alpha Quest Funds SICAV p.l.c. o celkové nominální hodnotě emise 500 000 000 CZK a Fraternity Funds SICAV p.l.c. o celkové nominální hodnotě emise 400 000 000 CZK.

IFLR zařadila Dagmar Dubeckou mezi Women Leaders 2021

Aktuality z KŠB   24. 5. 2021 Link

Britská ratingová agentura IFLR1000 sestavující každoročně mezinárodní srovnávací žebříčky advokátních kanceláří zařadila na letošní přehled Women Leaders 2021 partnerku KŠB Dagmar Dubeckou.

KŠB asistovala Jamf při akvizici Wandera

Aktuality z KŠB   21. 5. 2021 Link

KŠB opět rozšířila svůj záběr při akvizicích v oblasti IT, když poskytla právní poradenství americké softwarové společnosti Jamf, vývojáře aplikace Jamf Pro, používané ke konfiguraci a automatizaci úloh správy IT pro zařízení macOS, iOS, iPadOS a tvOS při akvizici Wandera, vyvíjející software, který firmám po celém světě poskytuje ochranu před bezpečnostními hrozbami na mobilních zařízeních.

Asistence KŠB při financování společnosti Twisto

Aktuality z KŠB   11. 5. 2021 Link

KŠB (Ivo Průša a Martin Krejčí) asistovala J&T Bance při financování rozvoje společnosti Twisto. Vedle J&T Banky, která poskytla úvěr ve výši 450 milionů korun, finance poskytl také venture debt fond Orbit Capital, respektive jeho podfond Conseq Venture Debt, jejž společně provozují investiční platforma Enern a investiční společnost Conseq.

Luděk Vrána posiluje tým KŠB

Aktuality z KŠB   7. 5. 2021 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík významně posílila svůj tým, když 1. května 2021 nastoupil do pozice counsela Luděk Vrána.

The Legal 500 2021 doporučuje KŠB v deseti oblastech

Aktuality z KŠB   15. 4. 2021 Link

Po ocenění v rámci Chambers Europe KŠB obhájila svou pozici mezi nejlépe hodnocenými advokátními kancelářemi v České republice i podle aktuální publikace „The Legal 500 EMEA 2021“ vydané renomovanou britskou ratingovou společností „The Legal 500“, když uspěla v deseti z jedenácti hodnocených oblastí.

Webinář ve spolupráci s Legal 500

Aktuality z KŠB   30. 3. 2021 Link

KŠB ve spolupráci s prestižní ratingovou agenturou Legal 500 uspořádala webinář na téma Post Covid M&A – A new normal for navigating the transactional landscape in the Czech Republic?

KŠB asistovala skupině Heureka při akvizici Dataweps

Aktuality z KŠB   22. 3. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Petra Kasíka a advokáta Jakuba Poroda asistoval skupině Heureka při akvizici stoprocentního podílu brněnské technologické společnosti Dataweps zabývající se produktovou datovou analytikou a automatizací e-shopů.

KŠB je v rámci Chambers Europe pro rok 2021 doporučována v devíti oblastech

Aktuality z KŠB   18. 3. 2021 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Europe 2021“ advokátní kancelář KŠB a její zástupce hned v devíti oblastech.

Nadace rodiny Vlčkových

Aktuality z KŠB   15. 3. 2021 Link

Dne 10. března t.r. vznikla Nadace rodiny Vlčkových, kterou založili manželé Katarína a Ondřej Vlčkovi a jejímž účelem je primárně podpora dětské paliativní péče. Zakladatelé vkládají do nadace majetek v hodnotě 1,5 miliardy korun, což z ní dělá jeden z historicky největších filantropických projektů tohoto druhu v České republice. Další informace o nadaci naleznete v rozhovorech manželů Vlčkových pro podcast magazínu Reportér, Deník N, DVTV či Idnes.cz.

Dokončení prodeje portfolia logistických parků podfondu ARETE INVEST CEE II s asistencí KŠB

Aktuality z KŠB   12. 3. 2021 Link

Investiční a nemovitostní skupina ARETE dokončila 11. března prodej kompletního portfolia podfondu ARETE INVEST CEE II v hodnotě 113,2 milionu EUR společnosti Cromwell European REIT (CEREIT), veřejně obchodovatelnému real estate investment trustu kotovanému na singapurské burze cenných papírů. O uzavření transakce jsme již informovali zde

KŠB se umístila v Chambers Global 2021

Aktuality z KŠB   9. 3. 2021 Link

Renomovaná britská ratingová společnost Chambers and Partners opět doporučuje ve své aktuální publikaci „Chambers Global 2021“ advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík.

Solitea pokračuje v akvizicích, opět s asistencí KŠB

Aktuality z KŠB   8. 3. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokáta Jána Béreše asistoval holdingu Solitea při další letošní akvizici. Solitea získala 100% česko-slovenské skupiny D3Soft, která se již téměř 20 let specializuje na vlastní vývoj a implementaci CRM systému a řešení pro energetiku pro střední a velké společnosti.

Dagmar Dubecká a Sylvie Sobolová v prestižním žebříčku Top 100 žen česko-slovenského právního byznysu

Aktuality z KŠB   3. 3. 2021 Link

Partnerky KŠB Dagmar Dubecká a Sylvie Sobolová se zařadily mezi přední představitelky českého a slovenského práva v žebříčku Top 100 žen česko-slovenského právního byznysu. Dagmar uspěla v kategorii Fúze a akvizice, Sylvie pak v kategorii Duševní vlastnictví.

KŠB asistovala svému dlouholetému klientovi, společnosti Solitea, při další akvizici

Aktuality z KŠB   23. 2. 2021 Link

Tým KŠB pod vedením partnera Drahomíra Tomašuka a advokáta Jána Béreše asistoval holdingu Solitea při akvizici divize IT Služby české společnosti AspectWorks a to zejména provedením právní prověrky a přípravou a vyjednáváním akvizičních a post akvizičních smluv.

Dagmar Dubecká znovu v žebříčku TOP ženy Česka

Aktuality z KŠB   22. 2. 2021 Link

Partnerka advokátní kanceláře KŠB Dagmar Dubecká se opět umístila v tradičním žebříčku TOP ženy Česka a to v kategorii Top ženy byznys – podnikatelka.

Akvizice apt Group společností Inner Mongolia Mengtai zařazena na Deals of the Year 2020.

Aktuality z KŠB   16. 2. 2021 Link

Akvizice skupiny apt čínskou společností Inner Mongolia Mengtai byla zařazena na prestižní seznam Deals of the Year 2020, který každoročně vyhlašuje China Business Law Journal.

Petr Kasík novým řídícím partnerem KŠB

Aktuality z KŠB   3. 2. 2021 Link

Novým řídícím partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík se stal od 1. února 2021 Petr Kasík, který na této pozici vystřídal Dagmar Dubeckou.

Podpora VDV – Nadace Olgy Havlové tentokrát on-line

Aktuality z KŠB   27. 1. 2021 Link

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík uspořádala doposud 25 benefičních a adventních koncertů dobré vůle ve prospěch Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×