Úvod » Novinky a publikace » Publikace

Publikace  rss

Záznamů celkem: 63 / Zobrazeno: 61–63
Strana: 1 2 3 4

Getting the Deal Through – Gas Regulation 2007

Publikace   1. 5. 2007 Link

Václav Rovenský a Tomáš Sequens zpracovali problematiku právní regulace a pravidel podnikání na trhu s plynem v ČR. Příspěvek je součástí publikace Getting the Deal Through – Gas Regulation 2007, vydávané londýnskou analytickou společností Law Business Research. Publikace souhrnně mapuje národní trhy s plynem ve 36 světových jurisdikcích, přičemž kapitola týkající se českého plynárenského sektoru byla zařazena vůbec poprvé od roku 2003, kdy je publikace vydávána.

Příspěvek je ke stažení zde.

Freeman’s Guide to European Property 2007

Publikace   1. 3. 2007 Link

Helena Navrátilová přispěla do publikace Freeman’s Guide to European Property 2007 článkem na téma daňové problematiky v oblasti nemovitostí v ČR. Publikace se podrobně zabývá trhem nemovitostí ve více než třiceti evropských zemích.

Příspěvek je ke stažení zde.

The International Comparative Legal Guide to: Pharmaceutical Advertising 2006

Publikace   31. 8. 2006 Link

Hana Heroldová a Jana Schovancová zpracovaly pro publikaci The International Comparative Legal Guide to: Pharmaceutical Advertising 2006 kapitolu zabývající se úpravou regulace reklamy ve farmaceutickém sektoru v rámci České republiky. Ve svém příspěvku odpovídají na otázky týkající se reklamy zdravotnických produktů, pravidel regulujících reklamu lékařů a jiných odborníků na zdravotní problematiku, včetně reklamy zdravotnických institucí jakými jsou např. nemocnice. Příspěvek se také zabývá otázkami reklamy a inzerce na internetu v oblasti farmacie, včetně regulace reklamy prostředků zdravotnické techniky. Publikaci vydalo britské vydavatelství Global Legal Group.

Příspěvek je ke stažení zde

Copyright © 2000 – 2019, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×