13.11.2024
•
Novinky
M&A
Asistence O2 Czech Republic při akvizici telekomunikační společnosti Nordic Telecom Regional
Tým KŠB Petr Kasík, Martin Kubík, a Ivan Michňa poskytl právní poradenství O2 Czech Republic při akvizici 100% podílu v telekomunikační společnosti Nordic Telecom Regional ze skupiny Nordic Telecom Holding.

Nordic Telecom Regional je český poskytovatel telekomunikačních služeb, který v současné době obsluhuje více než 100 000 koncových zákazníků, a to prostřednictvím optické sítě, 5G a WiFi technologií.
Naše poradenství zahrnovalo vyjednávání akviziční smlouvy a související dokumentace, včetně stanovení podmínek integrace závodu Nordic Telecom 5G do Nordic Telecom Regional před transakcí.
Více informací naleznete například v tiskové zprávě Nordic Telecom.
Další články
13.10.2025
•
Novinky
Contract Competition 2025
KŠB ve spolupráci s největší nezávislou asociací studentů práv na světě ELSA vyhlašuje již 14. ročník soutěže CONTRACT COMPETITION. Soutěž studentům práv nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů přední české advokátní kanceláře.
12.10.2025
•
Finanční služby
KŠB asistovala skupině J&T při schválení základního prospektu pro program dluhopisů ve výši 3 miliardy korun
Tým KŠB (Martin Krejčí, Vlastimil Pihera, Josef Kříž) poskytl právní poradenství skupině J&T v souvislosti se schválením základního prospektu dluhopisového programu. Jde tak o pokračování v dlouhodobém poradenství při tomto financování skupiny J&T.
9.10.2025
•
Finanční služby
KŠB pomohla financovat ikonický Alchymist Grand Hotel and Spa
KŠB dlouhodobě poskytuje právní poradenství J&T Bance při dluhovém financování tuzemských podnikatelů. Jednou z posledních transakcí bylo poskytnutí úvěru Alchymist Grand Hotel and Spa, jednomu z nejznámějších pražských boutique hotelů, vlastněného Giorgiem Bonelli, jedním z důležitých tváří italské podnikatelské komunity v České republice.