Asistence Webglobe při akvizici společnosti ČESKÝ WEBHOSTING

Se společností Webglobe spolupracujeme od začátku jejího vstupu na český trh v roce 2019 a podpořili jsme ji u všech jejích českých akvizic (Webglobe ještě pod názvem WY Group získal například společnosti IGNUM, Stable.cz, Axfone LLC, ONEsolution či HOSTING90, následně pak savana.cz a EBOLA Czech) a vnitroskupinových přeměn, jakož i u převzetí skupinou group.one.
Tým KŠB (Kateřina Vosátková, Ján Béreš, Barbora Musilová, Milada Kürtösiová a Drahomír Tomašuk) asistoval zejména s právním due diligence a vyjednáváním akviziční smlouvy a související dokumentace.
Další informace naleznete například zde.
Další články
Když přílišná prevence přináší více škody než užitku
Nejvyšší soud České republiky na konci roku 2025 rozhodl, že preventivní uchovávání provozních a lokačních údajů podle zákona o elektronických komunikacích narušuje práva osob, o jejichž údaje jde.
KŠB asistovala při založení FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV
Kocián Šolc Balaštík poskytovala právní poradenství společnosti Fidurock při založení investičního fondu FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV, určeného kvalifikovaným investorům a zaměřeného na nemovitostní portfolio v České republice a na Slovensku.
Nová jmenování v KŠB. Tým partnerů posiluje o Iva Průšu, řady counselů rozšiřují Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.
Novým partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se 1. ledna 2026 stal Ivo Průša. Zároveň byli do pozice counsela jmenováni dosavadní seniorní advokáti Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.