Uspěli jsme i v dalším mezinárodním žebříčku

V ročníku Legal 500 EMEA 2025 jsme byli doporučeni v 10 z 11 hodnocených oblastí:
- Bankovnictví, finance a kapitálové trhy
- Daně
- Energetické právo
- Obchodní právo, M&A a korporátní právo
- Pracovní právo
- Právo duševního vlastnictví
- Právo EU a soutěžní právo
- Právo nemovitostí
- Soudní spory
- TMT
Významného individuálního ocenění dosáhla i řada našich kolegů, kteří byli v rámci svých specializací zařazeni mezi přední odborníky na trhu:
- Jan Černohouz (Daně),
- Pavel Dejl (Právo EU a soutěžní právo, Soudní spory),
- Martin Krejčí (Bankovnictví, finance a kapitálové trhy),
- Petra Mirovská (Právo duševního vlastnictví),
- Helena Navrátilová (Daně),
- Martin Šolc (Obchodní právo, M&A a korporátní právo) a
- Václav Rovenský (Energetické právo).
Umístění v dalším mezinárodním žebříčku je pro nás potvrzením kvality našich služeb, odbornosti našeho týmu a dlouhodobé důvěry našich klientů. Děkujeme!
Další články
Úspěch litigačního týmu KŠB
Litigační tým KŠB ve složení Pavel Dejl a Hana Dejlová úspěšně zastupoval dlouholetého klienta ve sporu s Ministerstvem spravedlnosti ČR o náhradu ušlého zisku z důvodu nepřiměřeně dlouhého soudního řízení o vyloučení pozemku z konkurzní podstaty.
KŠB na konferenci EMUN Investiční výhledy 2026 v Praze
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se i nadále aktivně zapojuje do spolupráce s klíčovými partnery z oblasti investic a financí, tentokrát jako partner konference EMUN Investiční výhledy 2026.
KŠB asistovala Národní rozvojové bance při integraci České exportní banky
KŠB poskytla právní poradenství Národní rozvojové bance, a.s. v souvislosti s integrací České exportní banky, a.s. do skupiny NRB.