Autoři KŠB o právních normách týkajících se veřejného osvětlení10/03/14 / Publikace

Advokátka KŠB Petra Nováková, advokát KŠB Tomáš Sequens a advokátní koncipient Richard Hamran se ve třech článcích zaměřili na mnohé otázky týkající se problematiky veřejného osvětlení.

Kromě oblasti veřejného osvětlení se naši autoři mimo jiné v článcích zabývají technickými normami v oblasti veřejného osvětlení, otázkami proč dodržovat doporučující normy, jak moc závazné jsou české technické normy či zda je možné právo na veřejné osvětlení vymáhat.

Jeden článek s názvem Normy ve veřejném osvětlení z pohledu práva byl vydán v časopise Výstavba měst a obcí. Tento specializovaný čtvrtletník se zaměřuje na výstavbu, rekonstrukci a revitalizaci staveb i území včetně infrastruktury, který poskytuje důležité informace pro investory, projektanty, pracovníky stavebních firem a stavební úřady měst a obcí. Další článek s názvem Veřejné osvětlení a obec pod lupou zákona byl publikován v časopise Elektroinstalatér, který se zaměřuje na praxi v oboru elektro. Poslední článek taktéž s názvem Veřejné osvětlení a obec pod lupou zákona je možné nalézt v časopise Světlo, odborném recenzovaném dvouměsíčníku.

Celý článek v časopise Výstavba měst a obcí zde.

Celý článek v časopise Elektroinstalatér zde.

Celý článek v časopise Světlo zde.