Úvod » Novinky a publikace » Článek

Advokátní kancelář KŠB se počtvrté stala nejlepší právní firmou v ČR

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) získala od renomované britské ratingové agentury Chambers & Partners již počtvrté titul nejlepší právní firmy v Česku. 

Prestižní ocenění Chambers Europe Awards for Excellence, které bylo letos předáváno v Londýně, je o to hodnotnější, že od roku 2015 vychází ze společného posuzování národních i zahraničních advokátních kanceláří působících na českém trhu. Advokátní kancelář KŠB byla letos vyhlášena nejlepší právní firmou v Česku již počtvrté v historii, trofej si zástupci kanceláře odnesli již v předchozích letech 2008, 2012 a 2015. V žádném z dosavadních ročníků pak KŠB nechyběla v užší nominaci advokátních kanceláří.

„Chambers Europe Awards je v právním světě prestižní pojem, z ocenění tak máme samozřejmě obrovskou radost a bylo pro nás velkou ctí ho již počtvrté převzít. Chtěla bych touto cestou poděkovat našim klientům i těm konkurentům, kteří pomáhají držet tuzemský trh právních služeb na vysoké úrovni, a v neposlední řadě všem svým spolupracovníkům, díky nimž zůstává tým KŠB s blížícím se závěrem třetí dekády od založení kanceláře na špičkové úrovni,“ uvedla Dagmar Dubecká, řídící partnerka KŠB.

Ocenění Chambers Europe Awards for Excellence uděluje londýnské vydavatelství Chambers & Partners, které se zabývá hodnocením trhu právních služeb po celém světě. Chambers & Partners každoročně vydává ratingové publikace, mapující nejkvalitnější advokátní kanceláře v Evropě, USA, Latinské Americe i asijsko-pacifické oblasti. Jednotlivé advokátní kanceláře pravidelně hodnotí více než 130 analytiků.

V rámci ročenky Chambers Europe 2017 je KŠB oceňována především pro svou expertízu v oblastech fúzí a akvizic a korporátního poradenství, s důrazem na problematiku daní. Agentura Chambers & Partners mimo jiné vyzdvihla prominentní portfolio klientů KŠB zahrnující národní i mezinárodní banky, včetně ČNB, a společnosti jako O2 či Skanska, výhodu znalosti anglického a německého práva v rámci četných poradenství při mezinárodních transakcích a expertízu v oborech jako právo nemovitostí, energetiky a telekomunikací.

Fotogalerie

001

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×