Úspěchy KŠB v právních žebříčcích28/02/14 / Zprávy

V roce 2014 byla advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík i její jednotliví advokáti oceněni v několika zahraničních právních žebříčcích.

Jednalo se například o prestižní ročenku IFLR 2014 v kategoriích fúze a akvizice, bankovnictví a finance, kapitálové trhy a restrukturalizace a insolvenční řízení. Za vedoucí právníky v těchto oblastech byli označeni profesor Jan Dědič, partner KŠB, řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká a partner KŠB Martin Šolc. Dále v žebříčku Who´s Who Legal 2014 byli Dagmar Dubecká a Martin Šolc zařazeni mezi doporučované experty v oblati fúzí a akvizic (The International Who’s Who of Merger & Acquisition Lawyers 2014). V seznamu doporučovaných daňových poradců (The International Who’s Who of Corporate Tax 2014) se objevila Helena Navrátilová.

I v roce 2013 byla advokátní kancelář KŠB, stejně jako její advokáti oceněni v řadě právních žebříčků, ať už zahraničních, nebo tuzemských. Šlo například o prestižní ročenky Chambers Europe 2013 a Chambers Global 2013, The Legal 500, Who´s Who Legal nebo IFLR. KŠB byla rovněž hodnocena jako „velmi doporučovaná“ či „doporučovaná“ v soutěži Právnická firma roku 2013 pořádané společností ePRÁVO.cz.