Úvod » Novinky a publikace » Článek

IFLR zařadila Dagmar Dubeckou mezi Women Leaders 2021

Britská ratingová agentura IFLR1000 sestavující každoročně mezinárodní srovnávací žebříčky advokátních kanceláří zařadila na letošní přehled Women Leaders 2021 partnerku KŠB Dagmar Dubeckou.

Dagmar je mezi třemi zástupkyněmi České republiky v tomto prestižním seznamu jedinou advokátkou působící v ryze české advokátní kanceláři.

Pro Dagmar je to v tomto roce již několikátý úspěch, umístila se totiž i v tradičním žebříčku TOP ženy Česka vyhlašovaným vydavatelstvím Economia, společně se Sylvií Sobolovou se pak zařadila mezi přední představitelky českého a slovenského práva v žebříčku Top 100 žen česko-slovenského právního byznysu, unikátního, letos poprvé sestaveného žebříčku, jehož cílem je poukázat na klíčové segmenty advokátní praxe, které zastřešují vedoucí právničky či partnerky.

Dagmar Dubecká je pravidelně také oceňována i dalšími mezinárodními ratingovými agenturami Chambers & Partners, Legal500 nebo Who´s Who Legal za svou práci související s fúzemi a akvizicemi a právem obchodních korporací.

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×