Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: IFLR1000...

IFLR1000 2007 – The Guide to the World's Leading Financial Law Firms

Rovněž v roce 2007 hodnotila prestižní ročenka IFLR 1000, zaměřující se na průzkum trhu mezinárodně renomovaných právních kanceláří, KŠB jako doporučovanou kancelář ve všech čtyřech sledovaných oblastech: bankovnictví, kapitálové trhy, insolvence a restrukturalizace a fúze a akvizice.

Kladného uznání a potvrzení silné pozice na trhu právních služeb v ČR se dostalo KŠB, resp. jejím advokátům zejména v oblastech fúzí a akvizic a kapitálových trhů, ve kterých byli jmenovitě hodnoceni 3 partneři kanceláře Martin Šolc a Dagmar Dubecká (fúze a akvizice), resp. Petr Kasík (kapitálové trhy).

Ročenka IFLR 1000 čerpá kromě dotazování klientů a konkurence také z informací časopisu International Finance Law Review, který vydává společnost Legal Media Group více než 25 let. Jak uvádí Legal Media Group, není možné, aby si právní firmy svou pozici v ročence zakoupily, přičemž publikace je přehledem jen nejvýznamnějších právních kanceláří ve více než 100 zemích světa, jejichž poradenské služby zahrnují oblast mezinárodního finančního práva korporací.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×