Úvod » O nás » Ranking a ocenění » Ranking a ocenění: Kocián...

Kocián Šolc Balaštík považována za jednu z nejlepších kanceláří v ČR v oblasti soutěžního práva

Na základě analýzy provedené prestižním časopisem Global Competition Review (č. 8, prosinec 2005/leden 2006) byla advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík vyhodnocena jako jedna ze tří nejlepších (doslovně „elitních“) právních firem v České republice v oblasti soutěžního práva.

Významného osobního ocenění se dostalo také advokátovi vedoucímu tým KŠB pro hospodářskou soutěž Pavlu Dejlovi, který byl na počátku roku 2006 po pečlivém výběru prováděném každoročně zástupci Global Competition Review a Who’s Who Legal označen za jednoho z vedoucích světových právních expertů v oblasti soutěžního práva. Jako takový bude za Českou republiku zapsán do nejprestižnějšího mezinárodního seznamu specialistů na soutěžní právo The International Who’s Who of Competition Lawyers 2006.

Pavel Dejl není prvním advokátem KŠB, kterému se podařilo dosáhnout zápisu v seznamu světových právnických špiček, vydávaném pod souhrnným názvem Who’s Who Legal (v překladu „Kdo je kdo mezi právníky“). Již v minulosti si mezinárodní uznání v oblasti práva fúzí a akvizic vysloužil Martin Šolc a v oblasti práva soutěžního Jiří Balaštík.

Časopis Global Competition Review, jakož i uvedené seznamy Who’s Who Legal, vydává nezávislé nakladatelství Law Business Research Limited se sídlem v Londýně. Jeho publikace jsou považovány za jeden z nejserioznějších zdrojů informací v oblasti mezinárodního trhu právních služeb.

Ke stažení

Copyright © 2000 – 2021, Kocián Šolc Balaštík
KŠB Institut | | Web ch

×