30.3.2021
Novinky

Webinář ve spolupráci s Legal 500

KŠB ve spolupráci s prestižní ratingovou agenturou Legal 500 uspořádala webinář na téma Post Covid M&A – A new normal for navigating the transactional landscape in the Czech Republic?

Na webináři budoucnost M&A transakcí diskutovali partneři KŠB Dagmar Dubecká, Martin Šolc, Drahomír Tomašuk a Jan Lasák a společně s nimi managing partner poradenské společnosti CORPIN Jiří Hák.

Cílem webináře bylo přiblížit účastníkům základní informace, které potřebují pro orientaci v investičním prostředí v České republice, a nastínit trendy které ovlivní transakce v době covidové a post-covidové.

Odkaz na webinář naleznete zde.

Další články

21.7.2026
Novinky

KŠB patronem benefičního Velkého finále Smetanovy Litomyšle

Letošní 68. ročník festivalu Smetanova Litomyšl uzavřelo Velké finále – Italská filmová noc, které se uskutečnilo pod patronací naší advokátní kanceláře. Na II. nádvoří litomyšlského zámku zazněly slavné filmové melodie Nina Roty, Luise Enrique Bacalova a Ennia Morriconeho v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Tomáše Braunera. Koncert živě přenášely ČT art a Český rozhlas Vltava.

Letošní 68. ročník festivalu Smetanova Litomyšl uzavřelo Velké finále – Italská filmová noc, které se uskutečnilo pod patronací naší advokátní kanceláře. Na II. nádvoří litomyšlského zámku zazněly slavné filmové melodie Nina Roty, Luise Enrique Bacalova a Ennia Morriconeho v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Tomáše Braunera. Koncert živě přenášely ČT art a Český rozhlas Vltava.

10.7.2026
Novinky

Jan Lasák vystoupil na Balkan Legal Forum 2026

Partner KŠB Jan Lasák vystoupil jako panelista na letošním ročníku Balkan Legal Forum 2026, jedné z nejvýznamnějších konferencí zaměřených na právní trh ve střední a jihovýchodní Evropě.

Partner KŠB Jan Lasák vystoupil jako panelista na letošním ročníku Balkan Legal Forum 2026, jedné z nejvýznamnějších konferencí zaměřených na právní trh ve střední a jihovýchodní Evropě.

26.6.2026
Novinky

Partner KŠB Tomáš Sequens vystoupil na konferenci Právo a životní prostředí

Partner KŠB Tomáš Sequens se zúčastnil konference Právo a životní prostředí, kterou v pražské Truhlárně Karlín uspořádaly Česká justice a Ekonomický deník. Konference přivedla k jednomu stolu zástupce státní správy, podnikatelského sektoru, odborné veřejnosti i právní praxe, aby diskutovali aktuální výzvy spojené s ochranou životního prostředí, dekarbonizací a regulatorním rámcem pro podnikání.

Partner KŠB Tomáš Sequens se zúčastnil konference Právo a životní prostředí, kterou v pražské Truhlárně Karlín uspořádaly Česká justice a Ekonomický deník. Konference přivedla k jednomu stolu zástupce státní správy, podnikatelského sektoru, odborné veřejnosti i právní praxe, aby diskutovali aktuální výzvy spojené s ochranou životního prostředí, dekarbonizací a regulatorním rámcem pro podnikání.