Contract Competition 2018

Navrhněte pro svého klienta, dceřinou společnost švýcarské matky, který má zájem uzavřít nájemní smlouvu pro část výrobní haly, znění této nájemní smlouvy a řešte rizika a případné spory vyplývající z nájmu.
Termín pro podávání přihlášek a podání je 21. listopadu 2018. Dne 12. prosince 2018 proběhne ústní kolo, na jehož konci budou vyhlášeny výsledky soutěže. Přihlášky do soutěže zasílejte na emailovou adresu: academicactivities.prague@cz.elsa.org
Podrobná pravidla soutěže
Ceny
1. místo
- 10 000 Kč
- Večeře pro 2 osoby v restauraci The Grill v Corinthia Hotel Prague
- Účast na semináři KŠB Institutu dle vlastního výběru
- Slevový poukaz na zboží společnosti BANDI v hodnotě 5 000 Kč
2. místo
- 2 svazky velkého komentáře k NOZ
- Voucher na 2 vstupenky na libovolný koncert ve Foru Karlín v roce 2019
- Účast na semináři KŠB Institutu dle vlastního výběru
3. místo
- Publikace Věcná práva, katastr nemovitostí, správa cizího majetku a Právo sociálního zabezpečení
- Účast na semináři KŠB Institutu dle vlastního výběru
Other articles
KŠB once again assists with ČEZ’s General Meeting
The KŠB team, consisting of Jana Guričová, Martin Kubík and Jan Lasák, led by Petr Kasík, provided legal support to ČEZ in connection with the preparation and conduct of its Annual General Meeting.
DNS – What Now Constitutes a Commonly Available Supply or Service
Professional literature has traditionally compared a dynamic purchasing system (DNS) to a standard online purchase. However, in its judgment No. 22 As 15/2025-65 of 12 May 2026, the Supreme Administrative Court significantly refined this understanding.
KŠB Advised J&T IB and Capital Markets on the 3M FUND MSI SICAV Bond Program
Kocián Šolc Balaštík provided legal advice to J&T IB and Capital Markets, a.s. as the arranger in preparing the base prospectus for 3M FUND MSI SICAV a.s.’s bond program.