Účast v panelové Debatě s Ženami v právu a Den otevřených dveří v KŠB

21. listopadu pak v rámci stejného projektu proběhne Den otevřených dveří v KŠB. Zájemci mohou přijít nahlédnout do zákulisí naší kanceláře, která je jednou z největších v České republice, seznámit se s naším týmem a zároveň si poslechnout a aktivně se zúčastnit přednášky na téma aktuálních trendů v oblasti webových platforem a jejich právního úskalí pod vedením advokátky KŠB, Petry Mirovské.
Den otevřených dveří proběhne v prostorách naší kanceláře v 6. patře budovy Jungmannova Plaza, Jungmannova 745/24, Praha 1 a sice ve čtvrtek 21. listopadu 2019 v časech 15:00 – 16:00.
Další informace, včetně možnosti registrace na debatu i na Den otevřených dveří naleznete zde. Pro registraci prosím využijte registračního formuláře na uvedených webových stránkách (viz obrázek níže).
Budeme se na Vás těšit.
Další články
Evropská komise navrhuje transformaci EUSPA na Agenturu EU pro kosmické služby
Evropská komise zveřejnila dne 7. dubna 2026 návrh nařízení o zřízení Agentury EU pro kosmické služby (European Union Space Services Agency, EUSSA), jímž se mění nařízení (EU) 2021/696. Návrh [COM(2026) 152 final] přináší zásadní rozšíření mandátu stávající agentury EUSPA se sídlem v Praze a zvýšení jejího rozpočtu na téměř dvojnásobek.
Jednotné měsíční hlášení zaměstnavatele spuštěno
Již od 1. ledna 2026 je účinný zákon o jednotném měsíčním hlášení zaměstnavatele („JMHZ“), jehož cílem je ulehčit zaměstnavatelům plnění ohlašovacích povinností týkajících se zaměstnanců. Poprvé bylo možné JMHZ podat již od začátku dubna; systém se naplno rozběhne od července. V článku připomínáme, o jaké nové povinnosti jde, koho se týkají, od kdy platí a jaké sankce mohou hrozit za jejich nesplnění.