8.12.2021
Novinky

KŠB uspěla mezi lídry českého byznysu

KŠB uspěla při své první účasti soutěže Ocenění Českých Lídrů a v rámci Hlavního města Prahy obsadila druhé místo. „Nesmírně si ceníme toho, že se nám takového úspěchu podařilo dosáhnout zejména v současné komplikované době“, uvedl Jiří Horník, který se za KŠB účastnil slavnostního vyhlášení výsledků.

Mezi finalisty letošního ročníku bylo zařazeno 118 společností, které vzešly z 1529 tuzemských podniků s nejlepšími ekonomickými výsledky. Soutěže se mohou zúčastnit společnosti, jejichž vlastníci mají trvalé bydliště v ČR, lze u nich dohledat konečného vlastníka a působí na trhu minimálně čtyři roky. Přihlásit se mohou pouze střední a velké společnosti s obratem nad 200 milionů korun ročně.

Další nezbytnou podmínkou účasti je řádné předávání účetních závěrek a skutečnost, že se nejedná o společnost zabývající se službami finanční povahy. Účastníci jsou hodnoceni na základě hodnocení Indexu Cribis odborného garanta CRIF - Czech Credit Bureau.

Podrobné informace k soutěži naleznete zde.

Další články

10.6.2025
Novinky

Poradenství J&T při emisi dluhopisů EMMA Capital

KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení bondového programu investiční skupiny EMMA Capital. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byl notifikován Slovenské národní bance. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Vlastimilem Piherou.
28.5.2025
Novinky

Asistence společnosti GRIDARCH a.s. při prodeji pozemků v Ostrava Airport Multimodal Park

Tým KŠB (Jiří Horník, Jakub Porod, Jakub Mehl) poskytl právní poradenství společnosti GRIDARCH a.s. při prodeji pozemků v Ostrava Airport Multimodal Park (OAMP), na kterých vzniká průmyslová zóna s logistickými parky. Kupujícím pozemků o rozloze 110.000 m2 komerční plochy je skupina EQT Exeter.
20.5.2025
Novinky

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že zemřel JUDr. Alexandr Kocián, jeden ze zakladatelů naší kanceláře.

Byl nejen ikonou karlovarské advokacie a uznávaným právníkem, ale také inspirativním kolegou, mentorem celé generace našich advokátů a v neposlední řadě člověkem se smyslem pro humor, který vždy šířil dobrou náladu.