27.4.2022
Novinky
Nemovitosti a stavebnictví

KŠB asistuje u společného vstupu PPF Real Estate a Karlín Group na trh rezidenčního developmentu v Praze

Realitní divize skupiny PPF, společnost PPF Real Estate, vstupuje ve spolupráci se skupinou Karlín Group na trh rezidenčních nemovitostí v Praze. Dohoda mezi oběma společnostmi v současné době zahrnuje development projektů o celkovém objemu investic ve výši 4 miliard korun.

Prvním společným projektem je pak rezidenční projekt Simply Holešovice v blízkosti nádraží Bubny, který nabídne více než 200 bytů a nájemních jednotek.  

Tým KŠB (Petr Kasík, Jakub Porod, Zuzana Slabá, Filip Řehák) asistoval PPF Real Estate zejména při provedení due diligence a vyjednání transakční dokumentace.     

Další články

13.10.2025
Novinky

Contract Competition 2025

KŠB ve spolupráci s největší nezávislou asociací studentů práv na světě ELSA vyhlašuje již 14. ročník soutěže CONTRACT COMPETITION. Soutěž studentům práv nabízí jedinečný pohled do světa transakčního práva pod vedením advokátů přední české advokátní kanceláře.
12.10.2025
Finanční služby

KŠB asistovala skupině J&T při schválení základního prospektu pro program dluhopisů ve výši 3 miliardy korun

Tým KŠB (Martin Krejčí, Vlastimil Pihera, Josef Kříž) poskytl právní poradenství skupině J&T v souvislosti se schválením základního prospektu dluhopisového programu. Jde tak o pokračování v dlouhodobém poradenství při tomto financování skupiny J&T.
9.10.2025
Finanční služby

KŠB pomohla financovat ikonický Alchymist Grand Hotel and Spa

KŠB dlouhodobě poskytuje právní poradenství J&T Bance při dluhovém financování tuzemských podnikatelů. Jednou z posledních transakcí bylo poskytnutí úvěru Alchymist Grand Hotel and Spa, jednomu z nejznámějších pražských boutique hotelů, vlastněného Giorgiem Bonelli, jedním z důležitých tváří italské podnikatelské komunity v České republice.