19.4.2011
Novinky

Konference Průmyslová krajina 2011

Na konferenci Průmyslová krajina 2011, která se uskutečnila 22. března 2011 v Havířově, vystoupil s odborným příspěvkem na téma Možné náhrady škody vyplývající z případných změn územních plánů znemožňujících původní záměry advokát KŠB Tomáš Sequens.

Konference byla zaměřena na problematiku ochrany životního prostředí v Moravskoslezském kraji a na řešení problémů lokalit ovlivněných důlní činností. Součástí programu byla též problematika hospodaření s vodou v průmyslové krajině.

Problematika životního prostředí, jakož i energetiky a hornictví, resp. právní aspekty daných oblastí, patří mezi oblasti, ve kterých mají advokáti KŠB rozsáhlé znalosti a zkušenosti.

Další články

16.6.2026
Novinky

Advokátky KŠB pro legalweb: Zachovejme současný stav, kdy justiční prázdniny fungují de facto

Advokátky KŠB Hana Dejlová a Radka Felgrová se zapojily do ankety odborného portálu legalweb věnované otázce případného zavedení justičních prázdnin a plánovaným změnám v organizaci soudní soustavy.

Advokátky KŠB Hana Dejlová a Radka Felgrová se zapojily do ankety odborného portálu legalweb věnované otázce případného zavedení justičních prázdnin a plánovaným změnám v organizaci soudní soustavy.

12.6.2026
Novinky

Čtyři právničky KŠB zařazeny do přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu

S potěšením oznamujeme, že hned čtyři právničky KŠB bylyzařazeny do letošního přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu, kterýkaždoročně sestavuje projekt LEX ELITE a zveřejňuje magazín Euro.

S potěšením oznamujeme, že hned čtyři právničky KŠB bylyzařazeny do letošního přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu, kterýkaždoročně sestavuje projekt LEX ELITE a zveřejňuje magazín Euro.

2.6.2026
Novinky

KŠB opět asistovala při přípravě, realizaci a řízení valné hromady ČEZ

Tým KŠB ve složení Jana Guričová, Martin Kubík a Jan Lasák pod vedením Petra Kasíka se i letos podílel na právní podpoře společnosti ČEZ při přípravě, realizaci a řízení její řádné valné hromady.

Tým KŠB ve složení Jana Guričová, Martin Kubík a Jan Lasák pod vedením Petra Kasíka se i letos podílel na právní podpoře společnosti ČEZ při přípravě, realizaci a řízení její řádné valné hromady.