1.8.2008
Novinky

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík získává potřetí v řadě ocenění právní firmy roku v České republice

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík byla potřetí v řadě vyhlášena českou právní firmou roku v rámci udílení mezinárodních ocenění Who’s Who Legal Awards, a získala tak titul Právní firmy roku 2008 v České republice (Czech Republic’s Law Firm of the Year 2008).

Ocenění jsou udělována britskou nezávislou ratingovou institucí Who’s Who Legal, která se přes deset let zabývá prováděním nezávislého průzkumu trhu právních služeb v mezinárodním měřítku. Je uznávaným zdrojem informací z právního prostředí ve více než sto světových jurisdikcí a je oficiálním výzkumným partnerem International Bar Association a strategickým výzkumným partnerem sekce mezinárodního práva American Bar Association. Výsledky hodnocení jsou oficiálně zveřejňovány v aktuálním vydání publikace The International Who’s Who of Business Lawyers.

Šéfredaktor Who’s Who Legal, Callum Campbell, k ocenění advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík uvedl: “Získat ocenění právní firmy roku v tak konkurenčním prostředí potřetí v řadě je skutečně pozoruhodným a mimořádným výkonem. Opakovaný úspěch advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, jak vyplynulo z našeho průzkumu, je dán neustálým pozitivním ohlasem oceňujícím u této kanceláře vyjímečné schopnosti a talent jak u jednotlivců, tak v rámci týmu. Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík jsme vyhlásili právní firmou roku v České republice bez sebemenšího zaváhání."

Petr Kasík, partner advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík, řekl: „Ocenění vnímáme jako potvrzení maximálního úsilí a péče, které své práci věnují všichni jednotlivci v naší kanceláři. Když se navíc zamyslím nad tím, že slova chvály nám v rámci průzkumu, kromě našich klientů, již potřetí za sebou vyjádřili také naši konkurenti, těší nás to o to víc."

Ocenění Who’s Who Legal je výsledkem nominací obdržených od klientů a právníků z řad konkurence v padesáti zemích světa, přičemž mezi ukazateli, ke kterým se při hodnocení přihlíží, je např. počet advokátů z dané firmy, které výše zmíněná publikace uvádí, počet právních oborů, ve kterých firma figuruje, výsledky dosažené v předchozích hodnoceních a součet vážených hlasů, kterých advokáti z dané firmy dosáhli, srovnaný se součtem, kterého dosáhli advokáti z dalších firem v dané zemi.

Pro rok 2008 jsou v publikaci The International Who’s Who of Business Lawyers 2008 za advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík uvedeni partneři kanceláře Jiří Balaštík (bankovnictví), Pavel Dejl (hospodářská soutěž) a Martin Šolc (fúze a akvizice), a jako taková má advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík v publikaci uvedeno nejvíce svých zástupců v porovnání s ostatními hodnocenými kancelářemi v české jurisdikci.

Umístění v publikaci The International Who’s Who of Business Lawyers nelze ovlivnit finančními prostředky. Více informací o způsobu hodnocení a výsledky ve všech hodnocených kategoriích jsou k dispozici na www.whoswholegal.com.

Další články

8.7.2025
Novinky

Poradenství J&T při vyhotovení dalšího bondového programu - projekt Europacity Berlín

KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení dalšího bondového programu. Tentokrát ve vztahu k projektu Europacity Berlín. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byly připraveny první konečné podmínky pro emisi ve výši 3 mld. Kč. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Martinem Krejčím. Schvalovací proces vedl Vlastimil Pihera.
7.7.2025
Novinky

Výjimečná červnová návštěva v KŠB: Gisela Bergmann, kněžna z Lichtenštejnska

Ještě před začátkem letních prázdnin jsme měli tu čest přivítat v naší pražské kanceláři výjimečného hosta – Giselu Bergmann, kněžnu z Lichtenštejnu, generální ředitelku a jednatelku společnosti Industrie- und Finanzkontor Ets., přední lichtenštejnské trustové společnosti s dlouhou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ochrany rodinného majetku a hodnot.
20.6.2025
Novinky

KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji společnosti mcePharma skupině Brenntag

Tým KŠB ve složení Vlastimil Pihera, Jakub Porod a Dominika Bazalová poskytl právní poradenství prodávajícímu, panu Ivanu Mikešovi, při prodeji 100% akcií ve společnosti mcePharma mezinárodní skupině Brenntag, globálnímu lídrovi v oblasti distribuce chemikálií a přísad.