KŠB v Global Competition Review 2013

Partner KŠB a specialista na soutěžní právo Pavel Dejl stojí v čele devítičlenného týmu, který podle GCR tvoří největší soutěžněprávní tým na českém trhu; podle konkurentů je také jeden z nejlepších.
GCR z významných referencí KŠB v soutěžněprávní oblasti zmiňuje například právní poradenství čtyřem sázkovým kancelářím týkající se jejich společného podniku, CZ Poker. Radila také společnosti Delta pekárny a společnosti Ok Rest ve vyšetřování údajného kartelu, které po odvolání vedlo ke zrušení pokut antimonopolního úřadu. Jiným významným klientem v oblasti práva hospodářské soutěže byl i významný český letecký přepravce Travel Service.
Other articles
KŠB advises Olpran in Bikero insolvency proceedings
Kocián Šolc Balaštík has advised bicycle manufacturer Olpran, a notable player in the Czech cycling market, in the insolvency proceedings of Bikero.
European Commission Proposes Transforming EUSPA into European Union Space Services Agency
On April 7, 2026, the European Commission published a proposal for a regulation establishing the European Union Space Services Agency (EUSSA), amending Regulation (EU) 2021/696. The proposal [COM(2026) 152 final] significantly expands the mandate of the existing EUSPA, headquartered in Prague, and nearly doubles its budget.