Luděk Vrána posiluje tým KŠB

Luďkova advokátní kariéra začala v mezinárodní kanceláři Linklaters, následně byl jedním ze zakládajících partnerů kanceláře Vrána & Pelikán. Před příchodem do KŠB působil jako vedoucí právník Home Credit Philippines.
Luděk se specializuje na poradenství v oblasti fúzí a akvizic, práva hospodářské a nekalé soutěže, soudních sporů a rozhodčích řízení a také korporátní compliance.
„Potěšilo nás, že se Luděk po svém návratu ze zahraničí rozhodl právě pro KŠB. Naši klienti u něj nepochybně ocení jeho bohaté zkušenosti a tah na branku“, podtrhl řídící partner Petr Kasík.
Další články
Čtyři právničky KŠB zařazeny do přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu
S potěšením oznamujeme, že hned čtyři právničky KŠB bylyzařazeny do letošního přehledu TOP 100 žen českého právního byznysu, kterýkaždoročně sestavuje projekt LEX ELITE a zveřejňuje magazín Euro.
KŠB opět asistovala při přípravě, realizaci a řízení valné hromady ČEZ
Tým KŠB ve složení Jana Guričová, Martin Kubík a Jan Lasák pod vedením Petra Kasíka se i letos podílel na právní podpoře společnosti ČEZ při přípravě, realizaci a řízení její řádné valné hromady.
DNS – co ještě je a co již není běžně dostupné plnění
Odborná literatura dříve uváděla, že dynamický nákupní systém lze přirovnat k běžnému nákupu na internetu. Nejvyšší správní soud ve svém rozsudku sp. zn. 22 As 15/2025-65 ze dne 12. května 2026 však tento názor významně modifikuje.