VGP pronajala skladové prostory společnosti Hella Autotechnik

Nájemcem prostor je společnost Hella Autotechnik Nova, jeden z největších českých zaměstnavatelů v autoprůmyslu specializující se na vývoj a výrobu světlometů pro značky Volkswagen, Audi či BMW.
Skupině VGP dlouhodobě poskytujeme poradenství při koupi, prodeji, provozu a pronájmu skladových, výrobních a kancelářských budov, přičemž v roce 2021 jsme skupině asistovali ve vyjednávání nájemních smluv v celkové výměře téměř 180.000 m2 v České republice a přes 141.000 m2 v zahraničí (Slovensko, Maďarsko, Lotyšsko) – více informací zde.
Další články
Když přílišná prevence přináší větší újmu než benefit
Nejvyšší soud České republiky na konci roku 2025 rozhodl, že preventivní uchovávání provozních a lokačních údajů podle zákona o elektronických komunikacích narušuje práva osob, o jejichž údaje jde.
KŠB asistovala při založení FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV
Kocián Šolc Balaštík poskytovala právní poradenství společnosti Fidurock při založení investičního fondu FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV, určeného kvalifikovaným investorům a zaměřeného na nemovitostní portfolio v České republice a na Slovensku.
Nová jmenování v KŠB. Tým partnerů posiluje o Iva Průšu, řady counselů rozšiřují Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.
Novým partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se 1. ledna 2026 stal Ivo Průša. Zároveň byli do pozice counsela jmenováni dosavadní seniorní advokáti Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.