11.3.2014
Novinky

Úspěchy KŠB v právních žebříčcích

V roce 2014 byla advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík i její jednotliví advokáti oceněni v několika zahraničních právních žebříčcích.

Jednalo se například o prestižní ročenku IFLR 2014 v kategoriích fúze a akvizice, bankovnictví a finance, kapitálové trhy a restrukturalizace a insolvenční řízení. Za vedoucí právníky v těchto oblastech byli označeni profesor Jan Dědič, partner KŠB, řídící partnerka KŠB Dagmar Dubecká a partner KŠB Martin Šolc. Dále v žebříčku Who´s Who Legal 2014 byli Dagmar Dubecká a Martin Šolc zařazeni mezi doporučované experty v oblati fúzí a akvizic (The International Who’s Who of Merger & Acquisition Lawyers 2014). V seznamu doporučovaných daňových poradců (The International Who’s Who of Corporate Tax 2014) se objevila Helena Navrátilová.

I v roce 2013 byla advokátní kancelář KŠB, stejně jako její advokáti oceněni v řadě právních žebříčků, ať už zahraničních, nebo tuzemských. Šlo například o prestižní ročenky Chambers Europe 2013 a Chambers Global 2013, The Legal 500, Who´s Who Legal nebo IFLR. KŠB byla rovněž hodnocena jako „velmi doporučovaná“ či „doporučovaná“ v soutěži Právnická firma roku 2013 pořádané společností ePRÁVO.cz.

Další články

23.10.2025
Novinky

Kyberbezpečnost nově: tisíce firem čekají nové povinnosti. Iniciativa je plně na podnikateli.

Od 1. listopadu 2025 čeká tisíce firem v České republice napříč různými odvětvími zásadní změna v oblasti kybernetické regulace. Nový zákon o kybernetické bezpečnosti spolu s řadou doprovodných právních předpisů totiž výrazně rozšiřuje okruh subjektů, na které bude dopadat. Cílem regulace je zvýšit odolnost technické infrastruktury vůči kybernetickým hrozbám. Místo úzkého okruhu pouze klíčových institucí se nová pravidla budou vztahovat na široké spektrum firem a organizací, které poskytují tzv. regulované služby. Jde o služby zásadní pro fungování společnosti a státu, jejichž narušení či výpadek by mohly mít negativní dopady na bezpečnost státu, ekonomickou stabilitu a každodenní chod společnosti.
20.10.2025
Novinky

KŠB asistovala při financování projektu MOSAIQ Beroun

KŠB poskytla právní poradenství společnosti Avisum Beroun, členu skupiny Go4Home, v souvislosti s financováním výstavby rezidenčního projektu MOSAIQ Beroun, které zajistila Trinity Bank.
16.10.2025
Novinky

KŠB jako první velká nezávislá advokátní kancelář na českém trhu přináší do své praxe AI platformu Legora jako symbolické spojení českého práva a světové umělé inteligence

KŠB pokračuje ve své tradici být průkopníkem inovací v oblasti právních služeb. Jako první velká nezávislá advokátní kancelář na českém trhu začíná využívat platformu Legora, efektivního pomocníka postaveného na umělé inteligenci, který byl vyvinut speciálně pro právní profesionály. Tento krok posiluje naši dlouhodobou vizi – spojovat vysokou právní odbornost s moderními technologiemi a tím přinášet klientům ještě efektivněji špičkové právní služby.‍