21.2.2008
•
Novinky
Stanovení jednotných kurzů
Pokyn č. D-303 stanoví jednotné kurzy pro přepočet cizích měn za zdaňovací období 2006 pro osoby, které nevedou účetnictví.

Dále uvádíme jednotné kurzy nejpoužívanějších měn:
- 1 EUR / 28,27 Kč,
- 1 USD / 22,41 Kč,
- 1 GBP / 41,46 Kč,
- 1CHF / 17,93 Kč,
- 100 SKK / 76,27 Kč.
Další články
8.7.2025
•
Novinky
Poradenství J&T při vyhotovení dalšího bondového programu - projekt Europacity Berlín
KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení dalšího bondového programu. Tentokrát ve vztahu k projektu Europacity Berlín. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byly připraveny první konečné podmínky pro emisi ve výši 3 mld. Kč. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Martinem Krejčím. Schvalovací proces vedl Vlastimil Pihera.
7.7.2025
•
Novinky
Výjimečná červnová návštěva v KŠB: Gisela Bergmann, kněžna z Lichtenštejnska
Ještě před začátkem letních prázdnin jsme měli tu čest přivítat v naší pražské kanceláři výjimečného hosta – Giselu Bergmann, kněžnu z Lichtenštejnu, generální ředitelku a jednatelku společnosti Industrie- und Finanzkontor Ets., přední lichtenštejnské trustové společnosti s dlouhou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ochrany rodinného majetku a hodnot.
20.6.2025
•
Novinky
KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji společnosti mcePharma skupině Brenntag
Tým KŠB ve složení Vlastimil Pihera, Jakub Porod a Dominika Bazalová poskytl právní poradenství prodávajícímu, panu Ivanu Mikešovi, při prodeji 100% akcií ve společnosti mcePharma mezinárodní skupině Brenntag, globálnímu lídrovi v oblasti distribuce chemikálií a přísad.