7.2.2023
Novinky
M&A
TMT

Poradenství Sandberg Capital při akvizici společnosti Phase

Tým KŠB (Drahomír Tomašuk, Ján Béreš, Pavel Dejl, Martin Vráb, Karolina Vosátková) poskytl právní poradenství při další akvizici společnosti Sandberg Capital, která tentokrát získala 70% podíl ve společnosti Phase. Naše poradenství se týkalo českých aspektů transakce a zahrnovalo mimo jiné přípravu návrhu na povolení spojení od českého Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Transakční poradenství na Slovensku řídila PWC Slovakia.

Společnost Phase vznikla v roce 2007 a v současné době je se 26 prodejnami v Česku a na Slovensku lídrem v oblasti designu a prodeje prémiových sedacích souprav.

Sandberg Capital získal podíl ve společnosti Phase prostřednictvím svého investičního Fondu 2, který směřoval předchozí investice do IT společností TITANS Freelancers, Daktela či GreenFox Academy. I při těchto akvizicích klientovi asistoval tým KŠB.

Více informací naleznete v tiskové zprávě klienta.

Další články

20.5.2025
Novinky

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že zemřel JUDr. Alexandr Kocián, jeden ze zakladatelů naší kanceláře.

Byl nejen ikonou karlovarské advokacie a uznávaným právníkem, ale také inspirativním kolegou, mentorem celé generace našich advokátů a v neposlední řadě člověkem se smyslem pro humor, který vždy šířil dobrou náladu.
19.5.2025
Novinky

Upozornění na podvodné emaily!

Zaznamenali jsme, že z různých gmail.com adres jsou rozesílány podvodné emaily označené jako "Nahlásit porušení autorských práv: Vyžaduje se opatření", ve kterých se odesílatel vydává za KŠB.
14.5.2025
M&A

Transakce, která se zapsala do historie českého IT. Seyfor vlastní 100 % v Dotykačce

Tým KŠB pod vedením Jána Béreše a Drahomíra Tomašuka s potěšením poskytl právní poradenství našemu dlouholetému klientovi, společnosti Seyfor, při získání plné kontroly nad společností Dotykačka ČR, lídrem českého trhu pokladních systémů.