Podpora VDV – Nadace Olgy Havlové tentokrát on-line

Tíživá epidemiologická situace nám však na sklonku minulého roku neumožnila uspořádat další ročník. Proto jsme se tentokrát rozhodli pomoci prostřednictvím on-line sbírky, která vynesla 370 000 korun. Dárci měli možnost zaslat svůj příspěvek na projekt podpory znevýhodněných studentů, pohybové terapie dětí s neurologickými problémy, sociálních služeb seniorům a nevyléčitelně nemocným či úhrady mimořádných výdajů na sociální služby pro lidi nejvíce ohrožené epidemií koronaviru, případně dar rozdělit mezi všechny tyto projekty.
Děkujeme všem, kteří přispěli jakoukoli částkou.
Další informace naleznete například zde.
Další články
KŠB podpořila letošní SVOČ na Právnické fakultě UK
Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík se letos stala partnerem Studentské vědecké a odborné činnosti (SVOČ) pořádané Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.
Je stabilita stavebního práva reálným cílem?
Advokátní kancelář KŠB byla odborným garantem diskuse legalwebu s názvem „Stabilita stavebního práva – iluze, nebo reálný cíl?“, která na konci dubna přivedla ke společnému stolu zástupce veřejné správy, developerů, profesních svazů i dalších odborníků ze stavební praxe. Debata se zaměřila na aktuálně projednávané změny nového stavebního zákona (NSZ) a jejich očekávané dopady.
EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Before the Crisis Peaks
EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Beforethe Crisis Peaks