1.7.2006
Novinky

Ladislav Smejkal novým zástupcem KŠB v Bruselu

Od počátku druhé poloviny roku 2006 povede bruselskou pobočku Ladislav Smejkal, advokát, který do Belgie přichází z pražské kanceláře KŠB. Ladislav Smejkal, který pobýval v Bruselu již v letech 2004 – 2005 v rámci stáže u Evropské komise v Bruselu (Generální ředitelství Vnitřní trh), je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze (2001) a další vzdělání získal též během studia na Právnické fakultě University v Hamburku (1999-2001). V pozici stálého zástupce kanceláře v Bruselu vystřídal Pavla Noska, který se po více než roce opět zapojí do kolektivu v pražském sídle KŠB.

Další články

6.5.2026
Nemovitosti a stavebnictví

Je stabilita stavebního práva reálným cílem?

Advokátní kancelář KŠB byla odborným garantem diskuse legalwebu s názvem „Stabilita stavebního práva – iluze, nebo reálný cíl?“, která na konci dubna přivedla ke společnému stolu zástupce veřejné správy, developerů, profesních svazů i dalších odborníků ze stavební praxe. Debata se zaměřila na aktuálně projednávané změny nového stavebního zákona (NSZ) a jejich očekávané dopady.

Advokátní kancelář KŠB byla odborným garantem diskuse legalwebu s názvem „Stabilita stavebního práva – iluze, nebo reálný cíl?“, která na konci dubna přivedla ke společnému stolu zástupce veřejné správy, developerů, profesních svazů i dalších odborníků ze stavební praxe. Debata se zaměřila na aktuálně projednávané změny nového stavebního zákona (NSZ) a jejich očekávané dopady.

5.5.2026
Novinky

EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Before the Crisis Peaks

EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Before the Crisis Peaks

EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Beforethe Crisis Peaks

28.4.2026
Novinky

KŠB zastupuje Olpran v insolvenčním řízení Bikero

Kocián Šolc Balaštík poskytuje právní poradenství společnosti Olpran, významnému výrobci jízdních kol, v souvislosti s insolvenčním řízením společnosti Bikero.

Kocián Šolc Balaštík poskytuje právní poradenství společnosti Olpran, významnému výrobci jízdních kol, v souvislosti s insolvenčním řízením společnosti Bikero.