3.2.2014
Novinky

KŠB získala ocenění 2014 Corporate INTL Magazine Global Award

Advokátní kancelář KŠB obdržela ocenění od Corporate INTL, britského magazínu a online databáze poradenských služeb s globálním dosahem.

Ocenění dosáhla ve více kategoriích. Konkrétně jde o projektové financování (Project Finance Law Firm of the Year in the Czech Republic – Client Choice), pracovní právo se zaměřením na mezinárodní pracovníky (Business Immigration Law Firm of the Year in the Czech Republic),franchising (Franchise Law - Law Firm of the Year in the Czech Republic) a bankovní právo (Banking Law Firm of the Year in the Czech Republic).

Řídící partnerka kanceláře Dagmar Dubecká byla dále oceněna coby právnička roku se specializací na fúze a akvizice v České republice (M&A Lawyer of the Year in the Czech Republic).

Ocenění je založeno jednak na důvěrných dotaznících osob, které expertní tým Corporate INTL považuje za kvalifikované, ale rovněž na podrobném průzkumu samotného hodnotitele.

Další články

4.8.2026
Novinky

KŠB posílil advokát Richard Schmidt – specialista na trestní odpovědnost právnických osob a compliance

KŠB od začátku srpna rozšířila svůj tým o advokáta Richarda Schmidta, který se dlouhodobě specializuje na trestní právo, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a související problematiky compliance programů.

KŠB od začátku srpna rozšířila svůj tým o advokáta Richarda Schmidta, který se dlouhodobě specializuje na trestní právo, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a související problematiky compliance programů.

27.7.2026
Novinky

Aktivní prostředky protidronové ochrany potřebují širší oporu v právu

Do systému VeKLEP přibyl 21. července 2026 velmi zajímavý legislativní materiál. Jde o vládní návrh zákona, kterým se mění některé zákony s cílem posílit odolnost subjektů kritické infrastruktury proti bezpilotním systémům. Návrh zpracovalo Ministerstvo vnitra a zahrnuje návrh novely zákona o civilním letectví a návrh novely zákona o Polici ČR.

Do systému VeKLEP přibyl 21. července 2026 velmi zajímavý legislativní materiál. Jde o vládní návrh zákona, kterým se mění některé zákony s cílem posílit odolnost subjektů kritické infrastruktury proti bezpilotním systémům. Návrh zpracovalo Ministerstvo vnitra a zahrnuje návrh novely zákona o civilním letectví a návrh novely zákona o Polici ČR.

24.7.2026
Novinky

Tomáš Sequens a Dana Jacková o rizicích novely stavebního zákona

Partner KŠB Tomáš Sequens a counsel Dana Jacková poskytli rozhovor odborným portálům Česká justice a Ekonomický deník věnovaný novele stavebního zákona, jejímž cílem je zrychlit a zjednodušit povolování staveb.

Partner KŠB Tomáš Sequens a counsel Dana Jacková poskytli rozhovor odborným portálům Česká justice a Ekonomický deník věnovaný novele stavebního zákona, jejímž cílem je zrychlit a zjednodušit povolování staveb.