KŠB zastupovala OKD, a.s. při prodeji její dceřiné společnosti OKD, BASTRO, a.s.

OKD, BASTRO, a.s. je strojírenskou společností se zaměřením na montáže a opravy technologických zařízení v důlním průmyslu. Jejím novým vlastníkem se stala firma Bucyrus DBT Europe GmbH zabývající se navrhováním a výrobou technologií pro povrchovou a podzemní těžbu.
KŠB poskytovala poradenství OKD, a.s. v rámci pokračujícího poradenství koncernu New World Resources, do kterého společnost spadá. Uvedená transakce byla dokončena 1. prosince 2008.
Další články
Je stabilita stavebního práva reálným cílem?
Advokátní kancelář KŠB byla odborným garantem diskuse legalwebu s názvem „Stabilita stavebního práva – iluze, nebo reálný cíl?“, která na konci dubna přivedla ke společnému stolu zástupce veřejné správy, developerů, profesních svazů i dalších odborníků ze stavební praxe. Debata se zaměřila na aktuálně projednávané změny nového stavebního zákona (NSZ) a jejich očekávané dopady.
EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Before the Crisis Peaks
EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Beforethe Crisis Peaks
KŠB zastupuje Olpran v insolvenčním řízení Bikero
Kocián Šolc Balaštík poskytuje právní poradenství společnosti Olpran, významnému výrobci jízdních kol, v souvislosti s insolvenčním řízením společnosti Bikero.