KŠB zastupovala Michel Thierry Group při akvizici společnosti FEZKO

Právní asistence KŠB pro Michel Thierry Group zahrnovala komplexní poradenství při akvizici včetně předakviziční due-diligence, zastupování v řízení před Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) a dále též poradenství při zajišťování akvizičního financování (seniorní i mezaninové složky).
Transakce, zahájená účastí v tendru organizovaném prodávajícím v dubnu tohoto roku, byla za asistence KŠB dokončena v závěru července poté, co ÚOHS ve svém rozhodnutí ze dne 19. června 2008 povolil navrhované spojení a došlo ke splnění dalších podmínek dle příslušné transakční dokumentace.
Další články
KŠB potvrzuje své postavení v Chambers Global Guide 2026
V nejnovějším vydání prestižní ročenky Chambers Global Guide 2026 KŠB znovu stvrzuje své pevné místo mezi předními advokátními kancelářemi na českém trhu. Úspěch napříč všemi čtyřmi hodnocenými oblastmi potvrzuje stabilitu našich týmů i dlouhodobou důvěru klientů.
KŠB na společném fóru soudců a advokátů
Dne 12. února 2026 se v Brně uskutečnil 2. ročník společného setkání zástupců ze soudnictví a advokacie pod záštitou České advokátní komory a Nejvyššího správního soudu. Naši advokátní kancelář na tomto významném fóru zastupovali Petra Mirovská a Jakub Mehl.
KŠB jako poradce J&T Banky, Unicredit a PPF Banky u další fáze dluhopisového programu EMMA Capital
KŠB navazuje na své předchozí právní poradenství pro J&T při dluhopisovém programu investiční skupiny EMMA Capital, který nadále zaznamenává výrazný zájem investorů na trhu.