KŠB úspěšně zastupovala společnost Asiana

Student Agency byla – na základě podnětu podaného za Asianu ze strany KŠB - již pravomocně postihnuta Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže, který uložil společnosti za zneužití dominantního postavení uplatňováním nepřiměřeně nízkých cen a vyloučení Asiany z trhu pětimilionovou pokutu. Společnost Asiana pak u Krajského soudu v Brně požadovala po Student Agency náhradu způsobené škody, když se jedná o jedno z prvních rozhodnutí českých soudů, kterým byla přiznána náhrada škody způsobené nedovoleným omezením hospodářské soutěže.
Více informací včetně komentáře Pavla Dejla naleznete zde.
Další články
Tomáš Sequens vystoupil v podcastu Trendy v udržitelnosti
Partner KŠB Tomáš Sequens vystoupil v podcastu Trendy v udržitelnosti, který připravuje projekt [ta] Udržitelnost ve spolupráci s deníkem E15.
KŠB asistovala PPF při přesunu holdingové struktury do České republiky
Kocián Šolc Balaštík poskytla právní poradenství skupině PPF v souvislosti s přemístěním sídla holdingových společností skupiny PPF z Nizozemí do České republiky.