30.10.2017
•
Novinky
Finanční služby
Kapitálové trhy
KŠB partnerem konference Fintech (r)evoluce
KŠB i letos spojila své jméno s konferencí Fintech (r)evoluce, pořádanou pod hlavičkou vydavatelství Economia, jejíž 4. ročník se uskutečnil 25. října 2017 v Konferenčním centru České národní banky.

Hlavním tématem byla budoucnost finančních služeb a bank nahlížená optikou fenoménu Fintech. Mezi řečníky konference byl opět advokát KŠB a expert na finanční právo Jan Šovar, který se problematice Fintech věnuje dlouhodobě z profesního hlediska. Jeho příspěvek, zaměřený na FinTech, resp. crowdfunding v České republice, si můžete stáhnout zde.
V rámci konference vyšla v Hospodářských novinách 25.10.2017 tematická příloha zaměřená na fintech, do které Jan Šovar přispěl článkem diskutujícím překážky crowdfundingu. Článek si lze přečíst zde.
(Foto: Economia)
Další články
29.9.2025
•
Novinky
Právní poradenství při financování RegioJetu
Tým KŠB pod vedením Josefa Kříže působil jako právní poradce České spořitelny a Komerční banky v souvislosti s vydáním zajištěných dluhopisů skupiny RegioJet, které budou přijaty k obchodování na pražské burze. Předpokládaný objem činí 1,5 miliardy Kč, ale může dojít k navýšení až na celkové 4 miliardy Kč. Asistence při této transakci je dalším úspěšným krokem v posilování našeho Capital Markets oddělení vedené Vlastimilem Piherou.
8.8.2025
•
Novinky
Projektové financování strategického logistického areálu v Nymburku
KŠB poskytla právní poradenství společnosti Facility Develop Group při zajištění dvou samostatných financování poskytnutých Trinity Bank. Prostředky budou využity k rozvoji a rozšíření velkého logistického parku v Nymburku, který má zásadní význam pro infrastrukturu celého středočeského regionu.