21.11.2018
Novinky

KŠB opětovně zařazena do prestižního žebříčku IFLR1000

V aktuální ročence prestižní ratingové společnosti IFLR1000 KŠB opět obsadila přední místa a je doporučována ve všech hodnocených oblastech, tj. bankovnictví a finance, kapitálové trhy, fúze a akvizice, restrukturalizace a insolvence a také project development.

IFLR popisuje KŠB následovně: “Extensive expertise in major but also in niche areas, reliance and quality of services provided, flexibility, account management, communication and project management, efficient value-for-money ratio."

Zároveň ročenka oceňuje i partnery a counsely KŠB: Martin Šolc je hodnocen jako „expert consultant“ pro oblasti restrukturalizace a insolvence a fúze a akvizice, jako „highly regarded“ jsou hodnoceni partneři profesor Jan Dědič (restrukturalizace a insolvence), Dagmar Dubecká (fúze a akvizice), Petr Kasík (bankovnictví a finance), Martin Krejčí (bankovnictví a finace, kapitálové trhy), Václav Rovenský je pak „market leader“ pro oblast energetiky. Counselové Vlastimil Pihera (kapitálové trhy) a Tomáš Sequens (project development) jsou označeni jako „rising star“.

Další články

15.5.2026
Novinky

KŠB podpořila letošní SVOČ na Právnické fakultě UK

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík se letos stala partnerem Studentské vědecké a odborné činnosti (SVOČ) pořádané Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík se letos stala partnerem Studentské vědecké a odborné činnosti (SVOČ) pořádané Právnickou fakultou Univerzity Karlovy.

6.5.2026
Nemovitosti a stavebnictví

Je stabilita stavebního práva reálným cílem?

Advokátní kancelář KŠB byla odborným garantem diskuse legalwebu s názvem „Stabilita stavebního práva – iluze, nebo reálný cíl?“, která na konci dubna přivedla ke společnému stolu zástupce veřejné správy, developerů, profesních svazů i dalších odborníků ze stavební praxe. Debata se zaměřila na aktuálně projednávané změny nového stavebního zákona (NSZ) a jejich očekávané dopady.

Advokátní kancelář KŠB byla odborným garantem diskuse legalwebu s názvem „Stabilita stavebního práva – iluze, nebo reálný cíl?“, která na konci dubna přivedla ke společnému stolu zástupce veřejné správy, developerů, profesních svazů i dalších odborníků ze stavební praxe. Debata se zaměřila na aktuálně projednávané změny nového stavebního zákona (NSZ) a jejich očekávané dopady.

5.5.2026
Novinky

EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Before the Crisis Peaks

EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Before the Crisis Peaks

EU261 in the Age of the Hormuz Blockade: How Airlines Can Protect Themselves Beforethe Crisis Peaks