KŠB je znovu nominována na ocenění Chambers Europe. Letos navzdory přísnějším pravidlům

Letošní nominace je o to cennější, že organizátoři soutěže pozměnili systém nominací za Českou republiku. Nově již nejsou hodnoceny dvě odlišné skupiny advokátních kanceláří, tuzemské a zahraniční, nýbrž pouze jedna společná kategorie. KŠB je přitom v seznamu nominovaných jedinou ryze českou advokátní kanceláří.
Držitel letošního ocenění za Českou republiku bude zveřejněn v pátek 24. dubna 2015 na galavečeru konaném v amsterdamském hotelu Okura.
Další články
Když přílišná prevence přináší více škody než užitku
Nejvyšší soud České republiky na konci roku 2025 rozhodl, že preventivní uchovávání provozních a lokačních údajů podle zákona o elektronických komunikacích narušuje práva osob, o jejichž údaje jde.
KŠB asistovala při založení FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV
Kocián Šolc Balaštík poskytovala právní poradenství společnosti Fidurock při založení investičního fondu FIDUROCK Retail Parks Fund SICAV, určeného kvalifikovaným investorům a zaměřeného na nemovitostní portfolio v České republice a na Slovensku.
Nová jmenování v KŠB. Tým partnerů posiluje o Iva Průšu, řady counselů rozšiřují Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.
Novým partnerem advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se 1. ledna 2026 stal Ivo Průša. Zároveň byli do pozice counsela jmenováni dosavadní seniorní advokáti Dana Jacková, Jana Guričová a Ján Béreš.