18.11.2007
•
Novinky
Karlovarská pobočka KŠB posiluje tým o nového advokáta
Novým členem týmu advokátů karlovarské pobočky advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík se počínaje listopadem tohoto roku stal Aleš Váňa, advokát specializující se primárně na občanské a obchodní právo, soudní spory a právo nemovitostí. Aleš Váňa absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2003 a od té doby získal ve své praxi, nejprve jako advokátní koncipient a od roku 2007 jako advokát, zkušenosti a znalosti s právním poradenstvím reflektujícím potřeby regionálních podnikatelských subjektů.

Další články
8.7.2025
•
Novinky
Poradenství J&T při vyhotovení dalšího bondového programu - projekt Europacity Berlín
KŠB poskytla právní poradenství svému dlouholetému klientovi, skupině J&T, při vyhotovení dalšího bondového programu. Tentokrát ve vztahu k projektu Europacity Berlín. Základní prospekt je již schválen Českou národní bankou a byly připraveny první konečné podmínky pro emisi ve výši 3 mld. Kč. Za KŠB se poradenství podílel Josef Kříž, který byl partnersky veden Martinem Krejčím. Schvalovací proces vedl Vlastimil Pihera.
7.7.2025
•
Novinky
Výjimečná červnová návštěva v KŠB: Gisela Bergmann, kněžna z Lichtenštejnska
Ještě před začátkem letních prázdnin jsme měli tu čest přivítat v naší pražské kanceláři výjimečného hosta – Giselu Bergmann, kněžnu z Lichtenštejnu, generální ředitelku a jednatelku společnosti Industrie- und Finanzkontor Ets., přední lichtenštejnské trustové společnosti s dlouhou tradicí a rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ochrany rodinného majetku a hodnot.
20.6.2025
•
Novinky
KŠB zastupovala prodávajícího při prodeji společnosti mcePharma skupině Brenntag
Tým KŠB ve složení Vlastimil Pihera, Jakub Porod a Dominika Bazalová poskytl právní poradenství prodávajícímu, panu Ivanu Mikešovi, při prodeji 100% akcií ve společnosti mcePharma mezinárodní skupině Brenntag, globálnímu lídrovi v oblasti distribuce chemikálií a přísad.