24.5.2021
Novinky

IFLR zařadila Dagmar Dubeckou na mezi Women Leaders 2021

Britská ratingová agentura IFLR1000 sestavující každoročně mezinárodní srovnávací žebříčky advokátních kanceláří zařadila na letošní přehled Women Leaders 2021 partnerku KŠB Dagmar Dubeckou.

Dagmar je mezi třemi zástupkyněmi České republiky v tomto prestižním seznamu jedinou advokátkou působící v ryze české advokátní kanceláři.

Pro Dagmar je to v tomto roce již několikátý úspěch, umístila se totiž i v tradičním žebříčku TOP ženy Česka vyhlašovaným vydavatelstvím Economia, společně se Sylvií Sobolovou se pak zařadila mezi přední představitelky českého a slovenského práva v žebříčku Top 100 žen česko-slovenského právního byznysu, unikátního, letos poprvé sestaveného žebříčku, jehož cílem je poukázat na klíčové segmenty advokátní praxe, které zastřešují vedoucí právničky či partnerky.

Dagmar Dubecká je pravidelně také oceňována i dalšími mezinárodními ratingovými agenturami Chambers & Partners, Legal500 nebo Who´s Who Legal za svou práci související s fúzemi a akvizicemi a právem obchodních korporací.

Další články

11.3.2026
Novinky

Nařízení o digitálních službách znovu v centru zájmu

Víte, co mají společného Wikipedie a Pornhub? Správně, v obou případech jde o velkou online platformu určenou Komisí podle nařízení o digitálních službách (stejně jako Booking.com, Google Maps, TikTok, Zalando, WhatsApp nebo další). Seznam dosud, podle čl. 33 odst. 4 evropského nařízení 2022/2065 o digitálních službách, určených velmi velkých online platforem a velmi velkých internetových vyhledávačů byl 11. března 2026 publikován v Úředním věstníku EU.

Víte, co mají společného Wikipedie a Pornhub? Správně, v obou případech jde o velkou online platformu určenou Komisí podle nařízení o digitálních službách (stejně jako Booking.com, Google Maps, TikTok, Zalando, WhatsApp nebo další). Seznam dosud, podle čl. 33 odst. 4 evropského nařízení 2022/2065 o digitálních službách, určených velmi velkých online platforem a velmi velkých internetových vyhledávačů byl 11. března 2026 publikován v Úředním věstníku EU.

4.3.2026
Novinky

Kateřina Štěpánková k flexinovele zákoníku práce v anketě Legalwebu

Advokátka KŠB Kateřina Štěpánková poskytla rozhovor odbornému portálu Legalweb v rámci ankety věnované zkušenostem s tzv. flexinovelou zákoníku práce. Ta přinesla od roku 2025 řadu významných změn v pracovněprávních vztazích, například úpravu běhu výpovědní doby nebo prodloužení maximální délky zkušební doby.

Advokátka KŠB Kateřina Štěpánková poskytla rozhovor odbornému portálu Legalweb v rámci ankety věnované zkušenostem s tzv. flexinovelou zákoníku práce. Ta přinesla od roku 2025 řadu významných změn v pracovněprávních vztazích, například úpravu běhu výpovědní doby nebo prodloužení maximální délky zkušební doby.

26.2.2026
Letectví a kosmické aktivity

KŠB poskytla právní poradenství STARLUX Airlines při vstupu na český trh

KŠB asistovala taiwanské letecké společnosti STARLUX Airlines v souvislosti s plánovaným vstupem na český trh a zahájením pravidelného leteckého spojení mezi Prahou a Tchaj-pejí.

KŠB asistovala taiwanské letecké společnosti STARLUX Airlines v souvislosti s plánovaným vstupem na český trh a zahájením pravidelného leteckého spojení mezi Prahou a Tchaj-pejí.