8.8.2007
Publikace

Getting the Deal Through – Gas Regulation 2007

Václav Rovenský a Tomáš Sequens zpracovali problematiku právní regulace a pravidel podnikání na trhu s plynem v ČR. Příspěvek je součástí publikace Getting the Deal Through – Gas Regulation 2007, vydávané londýnskou analytickou společností Law Business Research. Publikace souhrnně mapuje národní trhy s plynem ve 36 světových jurisdikcích, přičemž kapitola týkající se českého plynárenského sektoru byla zařazena vůbec poprvé od roku 2003, kdy je publikace vydávána. Příspěvek je ke stažení zde.

Další články

28.1.2026
Novinky

KŠB na konferenci EMUN Investiční výhledy 2026 v Praze

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se i nadále aktivně zapojuje do spolupráce s klíčovými partnery z oblasti investic a financí, tentokrát jako partner konference EMUN Investiční výhledy 2026.

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík (KŠB) se i nadále aktivně zapojuje do spolupráce s klíčovými partnery z oblasti investic a financí, tentokrát jako partner konference EMUN Investiční výhledy 2026.

22.1.2026
Právo obchodních společností

KŠB asistovala Národní rozvojové bance při integraci České exportní banky

KŠB poskytla právní poradenství Národní rozvojové bance, a.s. v souvislosti s integrací České exportní banky, a.s., do skupiny NRB.

KŠB poskytla právní poradenství Národní rozvojové bance, a.s. v souvislosti s integrací České exportní banky, a.s. do skupiny NRB.

13.1.2026
Novinky

Když přílišná prevence přináší více škody než užitku

Nejvyšší soud České republiky na konci roku 2025 rozhodl, že preventivní uchovávání provozních a lokačních údajů podle zákona o elektronických komunikacích narušuje práva osob, o jejichž údaje jde.

Nejvyšší soud České republiky na konci roku 2025 rozhodl, že preventivní uchovávání provozních a lokačních údajů podle zákona o elektronických komunikacích narušuje práva osob, o jejichž údaje jde.