Další ocenění pro daňový tým KŠB

Helena Navrátilová se specializuje na daňové aspekty obchodních transakcí, mezinárodní zdanění a daňové plánování. Mezi oblasti, kterým se daňový tým KŠB věnuje, daň z příjmů právnických osob, daň z příjmů fyzických osob, daň z přidané hodnoty, daň z nabytí nemovitých věcí, daňová řízení a další. World Tax 2014, který publikuje International Tax Review, je společnost celosvětově sdružující přední daňové experty a firmy. Více o ocenění se můžete dočíst zde.
Další články
KŠB posílil advokát Richard Schmidt – specialista na trestní odpovědnost právnických osob a compliance
KŠB od začátku srpna rozšířila svůj tým o advokáta Richarda Schmidta, který se dlouhodobě specializuje na trestní právo, včetně trestní odpovědnosti právnických osob a související problematiky compliance programů.
Aktivní prostředky protidronové ochrany potřebují širší oporu v právu
Do systému VeKLEP přibyl 21. července 2026 velmi zajímavý legislativní materiál. Jde o vládní návrh zákona, kterým se mění některé zákony s cílem posílit odolnost subjektů kritické infrastruktury proti bezpilotním systémům. Návrh zpracovalo Ministerstvo vnitra a zahrnuje návrh novely zákona o civilním letectví a návrh novely zákona o Polici ČR.
Tomáš Sequens a Dana Jacková o rizicích novely stavebního zákona
Partner KŠB Tomáš Sequens a counsel Dana Jacková poskytli rozhovor odborným portálům Česká justice a Ekonomický deník věnovaný novele stavebního zákona, jejímž cílem je zrychlit a zjednodušit povolování staveb.