Dagmar Dubecká znovu v žebříčku TOP ženy Česka

Žebříček TOP ženy Česka každoročně vyhlašuje vydavatelství Economia na základě nominací a následném hlasování odborné poroty složené z respektovaných osobností byznysu, akademické sféry i veřejného života. Jeho základním cílem je zviditelnit a ocenit ženy podnikatelky, manažerky a zástupkyně veřejné sféry, které dosáhly ve svých oborech působnosti výrazného úspěchu a zároveň jejich aktivity přesahují hranice společností, ve kterých pracují.
Dagmar Dubecká je pravidelně také oceňována ze strany odborných právních žebříčků Chambers & Partners, Legal500, IFLR1000 nebo Who´s Who Legal za svou práci související s fúzemi a akvizicemi a právem obchodních korporací.
Další články
KŠB patronem benefičního Velkého finále Smetanovy Litomyšle
Letošní 68. ročník festivalu Smetanova Litomyšl uzavřelo Velké finále – Italská filmová noc, které se uskutečnilo pod patronací naší advokátní kanceláře. Na II. nádvoří litomyšlského zámku zazněly slavné filmové melodie Nina Roty, Luise Enrique Bacalova a Ennia Morriconeho v podání Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou Tomáše Braunera. Koncert živě přenášely ČT art a Český rozhlas Vltava.
Jan Lasák vystoupil na Balkan Legal Forum 2026
Partner KŠB Jan Lasák vystoupil jako panelista na letošním ročníku Balkan Legal Forum 2026, jedné z nejvýznamnějších konferencí zaměřených na právní trh ve střední a jihovýchodní Evropě.
Partner KŠB Tomáš Sequens vystoupil na konferenci Právo a životní prostředí
Partner KŠB Tomáš Sequens se zúčastnil konference Právo a životní prostředí, kterou v pražské Truhlárně Karlín uspořádaly Česká justice a Ekonomický deník. Konference přivedla k jednomu stolu zástupce státní správy, podnikatelského sektoru, odborné veřejnosti i právní praxe, aby diskutovali aktuální výzvy spojené s ochranou životního prostředí, dekarbonizací a regulatorním rámcem pro podnikání.